Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jarvis, Kurtları dördüncü tura gönderir

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:00

Description

İlk yarıda Jarvis’in yedi metre genişliğiyle köşe başı kıracak olmasına karşın, bu kravat tekrar oynatmaya yöneldi ve Rovers’ın Terry Gornell, kaleci Wayne Hennessey’yi aralıktan sonra kornere alarak yan ağlara gönderdi.
Ancak Nenad Milijas, Tranmere’nin iki merkez savunucusu arasında parlak bir top attı ve Jarvis, Luke Daniels’ı geçerek ilk kez atışını sürdürdü.
Bir tarafa karşı kazanmak 51 ligin altında yer aldı, Kurtlar bir üzüntüyü önledi ve dördüncü tura – sekizinci sezondaki sezon için Şampiyona Kristal Sarayı’na bakacaklar – ulaştı.
35’inci dakikada Chris Iwelumo, Tranmere ceza sahası boyunca bir başlığı kestiğinde Kurtlar öne geçmeli ve savunma statiği ile Jarvis, yedi metre genişlikteki açık bir yarıda atlamıştı.
İkinci yarıda dokuz dakika Kurtlar sadece kaleci Daniels’ın parlaklığı yüzünden oyuna girmedi.
Stephen Ward solak bir kafayla kıvrıldığında Sylvan Ebanks-Blake en iyi yükseldi ve başlığı Daniel’lerin üst köşesinde belirdi, West Brom’tan borç aldı ve sol eliyle penaltıyı çıkartıp Ian Goodison berabere daldı. .
Terry Gornell, Ward’ı sol sıralamada dışa vururken 66. dakikaya kadar Wirral’ın tarafını ilerletmek için altın bir fırsat buldu.
Top, hedefe döndü ancak girip içeri girdikten sonra Wayne Hennessey’yi sert bir zorlama ile geçerek forma giyip kaleci geçmesi için sadece yan ağlara geçti.
Oyunun 77. dakikadaki gerçek atak kalitesi birincisi kazandı. Milijas, Tranmere’nin iki merkez savunucusu arasında parlak bir top attı ve Jarvis, Daniels’tan önceki ilk vuruşunu yapmak için koştu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.