Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Joel erkek arkadaşıyla kavga ettikten sonra hapları aldı – rapor

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:15

Description

People.com, Traumael’i aldıktan sonra solunum sorunları yaşadıktan sonra Alexa Ray Joel’in acil servis çağırdığını iddia ediyor.
Bir kaynak web sitesine, Joel’in “sevgilisiyle yaptığı tartışmada karmaşa” olduğunu söyledi.
Şarkıcının, hastaneden serbest bırakıldığı bildirildi.
Erkek arkadaşı model Christie Brinkley olan Joel, MySpace.com sayfasında bir yazıda romantizm ile ilgili sorunlar yaşadığını itiraf ettikten sonra sevgililer sorunları dört ay sonra ortaya çıktı.
O “UGH !!! MEN !!!! Ben dating istemiyorum! Bugüne kadar bir ilişki içinde olmak isterdim … Ben dışarı çıkmaktan nefret ediyorum! Ben bir homebody ve bir workaholic … Çıkmaktan ve erkeklerle tanışmaktan içki içmeyi sevmem! Dışarı çıkma motivasyonunu artırmak için daima kendimi kapının dışına sürmek zorundayım ve dışarı çıktığım zaman kimseyle tanışmak zorunda değilim !!!
“Orada zor bir ‘buluşma dünyası’ bulan var mı? Ben flört konusunda çok korkunç durumdayım – buna alışacak mıyım bilmiyorum! Ve oyun oynamayı nefret ediyorum! Can not stand o.
“Dünyanın en büyük şehrinde yaşıyorum ve ilginç bir adamla da tanışma fırsatı bulamıyorum, rakam gidin …”
05 Aralık 09, Cumartesi günü hastaneye kaldırıldığından beri kızıyla temas halinde olan şarkıcının ünlü babası Newsday dergisine “İyi olacak” dedi.
WENN basına gittiğinde Joel hakkında bilgi talep edildi ancak gazeteci, “Kabul edildi ve doktorlar durum değerlendiriliyor” şeklindeki hastane raporunu doğruladı. Şarkıcının istikrarlı bir durumda olduğu söyleniyor.
Joel’in Noel ağacı aydınlatma performansının Perşembe günü (10 ArA09) New York Menkul Kıymetler Borsasında planlandığı gibi devam edip etmeyeceği bilinmiyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.