Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kanıtlanmış: En kötü müşteri şikayetleri

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:35

Description

En iyi 10 komik şikayet, doğru ruh halini yaratmayan ruh hali ışıklarından, geceleri dışarıda kalmayı başaramayan geceleri için ‘İpucu Ayaklar’ katlanabilir ayakkabılara kadar değişir.

Prezzybox.com’un Genel Müdürü Zak Edwards “Komik şikayetlerin 10’a düşürülmesi eğlenceli bir şey” dedi.

O, “Şikayet ettiğimiz her şeye şahsen saygı ve endişeyle yaklaşıyoruz, ancak bazıları memnun etmek imkansız.”
İşte 2009 yılının en kötü şikayetleri. Onlara paralarını geri verirdiniz mi?
1. Leeds’li bir beyefendi, eşini satın aldığı yeşil Yorganı (kolları olan battaniyeye) geri getirmek istedi çünkü saçları zencefildir ve onu Leprikon gibi görünmesini sağlayacaktı.

    2. Özellikle kirli tuvaleti temizlemek için kullanıldıktan sonra iade edilen bir tuvalet fırçası.
3. Glasgowlu bir adam, Ticaret Standartlarını aramaya karar verdi, çünkü futbol masasının çubukları paslanmıştı. Dışarıda iki yıl boyunca üzerini örtmeksizin bırakmıştı.
4. Halen açılmış ve süslenmiş bir Candy Bra iade edildi.

    5. Bir müşteri, düşünmekte olduğunuz nesneyi tahmin edecek 20 Soru aletini iade etti. Aygıt doğruca 37 kez cevap verdi … ancak 38. maçta atılabilir bir bezi tahmin etmede başarısız oldu.
6. Müşterinin filme alma şeklinin umduğu kadar ‘heyecan verici’ olmadığını söylediği için bir ‘Evcil Göz Gözlem Kamerası’ iade edildi.
7. Kapıyı açık tutmasına rağmen, müşterinin evcil hayvan hamsteri, egzersiz topunda koşarken ona sürekli çarptığı için Köpek Bumpper Dopstopu iade edildi.

    8. Bir bayan Henry Hoover Desk Tidy’yi iade etti, çünkü gülümseme yeterince büyük ya da mutlu değildi ve ofisteki moralini artırmadı.
9. İpucu Ayaklar katlanabilir ayakkabılar, arkadaşlarıyla bir gece sonra evine geri dönmeye devam etmesinden memnun olmadığı için geri gönderildi.
10. Bir müşteri, ‘Oggz Renk Değişen Mood Işıkları’ tarafından önerilen ruh halinin atmosfere tam olarak uygun olmadığını şikayet etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.