Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kaplanlar The Jungle’da kurallara bakacaklar

  • Listed: 8 Ekim 2017 21:05

Description

Kaplanlar, The Jungle’daki 2009 sezonundaki 13 oyunlarından yalnızca dördünü kazandı ve zaten kendi yamasında iki sezon öncesi deneme yaptı. Şimdi Matterson, oyuncunun, içten içe geçmiş Warrington’a karşı karamsar istatistiğini değiştirme niyetleri hakkında büyük bir açıklama yapmasını istiyor.
Geçtiğimiz Pazar İngiltere Milletvekilleri Richie Myler ve Ryan Atkins’de yoğun bir sezon geçiren Kurtlar, geçen Pazar Harlequins 58-0’u yıkmak için nefes kesici bir rugby oynadılar.
“Warrington izlemek cazip bir taraf ve biz son üç dört yıl içinde onlarla bazı klasik oyunlar oldu,” Matterson dedi.
“Geçen haftaya bakarsın; Onlar 58 puan attı ve biz harika şartlarda 24 attı, bu yüzden her iki takım da topu atmak için gidiyoruz.
“Bu hafta bazı iyi maçlar var ve iyi bir oyun olmalı. Televizyonda olmayı hak ediyor. Hayranlarımızı dışarı çıkarmaya çağırıyoruz, çünkü bir kraker olacak ve kaçılacak bir şey olmayacak. Jungle’a geri dönmek için sabırsızlanıyoruz. Geçen sezonun formu, hepimiz düzeltmeler yapmak isteyen bir şey. The Jungle’ı bir kale yapmak için kararlıyız.

    “Geçen sene çok önemli ilerleme kaydettiysek, yedincilik yerimiz teyit edildiğinde hayal kırıklığı yaratan bir unsur ev şeklindi ve biz bunu etrafında çevirmek istiyoruz.
“Evde oynuyor olun, bu hafta oynayalım da, tekrar iyi oynamak istiyoruz ve emin bir ortamda olacak çok iyi bir tarafa karşı olduğumuz anlaşılıyor.
“Bu bizim için bir başka zorlu test ve bizim ihtiyacımız olan şey bu. Leeds’e karşı benzer bir sergileyebilir miyiz görmek bizim için bir meydan okumadır. Daha az şey yeterince iyi olmayacak. ”
Matterson Kurtlar listesinde birkaç tehlikeli adam seçti, özellikle de Michael Monaghan fahişe.

    “Kesinlikle gerçek bir tehdit oluşturuyorlar. Monaghan olağanüstü bir oyuncu ve o ve Lee Briers onlar için gerçek anahtarlar “dedi.
“Ancak bu adamların yaptıklarını iyi yapmaları için ileriye doğru platformu bırakmak zorundayız ve Garreth Carvell ve Adrian Morley’in üstüne çıkıp parkın ortasında bu savaşı kazanmamız gerektiğinden emin olmalıyız. Bunu yaparsak, Monaghan ve Briers’ın iyi oldukları şeyleri yapacak zamanları kalmaz.
“Sana zarar verebilecek David Solomona ve Micky Higham’de başka tehditler olduğu için sadece bu ikisine odaklanamayız.
“Birden 17’ye kadar çok zorlar. Leeds oyunu için verdiğimiz tutumla çıkmak zorundayız. Bunun için hazırdık, sezon dışı hazırlandık. Geçtiğimiz hafta bir sürü duygu geçti – ama bu gitti, gerçekten iyi bir şekilde kurtulduk ve şu anki haftanız oyunu kurmamız gerekiyor.

    “Geçtiğimiz hafta belirlediğimiz standarttan düşmeyi göze alamayacağımızı biliyoruz. Ancak bu bir çatlama oyunu olmalı ve bize geçen hafta Headingley’de büyük bir destek veren taraftarlarımızın ve ayrıca uğultu yapması gereken Warrington taraftarlarının büyük sayılardan geçip ona harika bir atmosfer kazandırmasını umut ediyorum. ”
Kaplanlar’ın tek yaralanma kaygısı, diz çöktürme ameliyatına ihtiyaç duyabilecek olan, Leeds’e karşı oynayan bir gol atan Avustralyalı arka arkaya Dean Widders. Kurt patronu Tony Smith: “Her hafta 58-0’lık bir performans elde etmek herkesin beklentilerinin biraz ötesinde, hatta benim de beklentilerimden biraz daha. Ancak muhalefet ve oynadığımız koşullara dayanarak kendimiz için oldukça yüksek standartlar belirlemeye devam edeceğiz.
“Kaplanlar, zorlu bir takım oldukları için birini herkese bırakma yeteneğine sahiptir. Günümüzdeki her takımın ligdeki diğer takımları yenmesi mümkün olmadığından, kimse bu sonuca şaşmamalı. “” Evimiz şekli hayal kırıklığı yarattı – biz onu çevremize çevirmek istiyoruz “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.