Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kazan konulari: Kış işçileriniz için bir düşünce ayırın

  • Listed: 9 Ekim 2017 06:00

Description

Yine de bu övgü mutlaka köşede sıkışmış merkezi ısıtma kazanına gitmeli, sessiz bir ev için sürekli sıcak su ve ısıtma sağlamak için sessizce gece gündüz çalışmalıdır.
Doğal olarak, kazanınız üzerine gelen tüm talepler doğrultusunda, mümkün olduğunca ve bütçeniz dahilinde güvenilir, güvenilir bir model bulmanız hayati önem taşır.
Potterton’dan Gold HE Combination kazanı sadece bu kadar. Baxi grubunun bir parçası olan Potterton 107 yıldan fazla bir süre için kazanlar üretmektedir.
Aralıktaki üç model – 24kW, 28kW ve 33kW kazan çıkışlarıyla – talebi karşılamak üzere ısıyı ayarlayan akıllı bir kontrol sistemine sahiptir. 24kW versiyonu, hangi tarafından en iyi satınalma seçildi? dergi iki yıl boyunca çalışıyor ve tüm modellerde ayrılmaz bir saat bulunuyor.

    Mevcut modeliniz 10 yaşından büyükse kazanı değiştirmeniz özellikle faydalıdır. Daha yeni bir model düşük ısıtma faturaları ve azaltılmış emisyon ile sonuçlanacak – bu da çevreye daha az etki anlamına geliyor.
Kazanlar, havalandırmasız dolaplarda veya bölmelerde bulunmasına izin veren baca sistemlerinin seçimiyle, kompakt bir tasarıma sahiptir (sadece 450mm x 780mm x 345mm derin).
Maliyet, çok fazla accomodating, sadece £ 629 £ 749, KDV dahil olmak üzere değişen.
Bunlar kombinasyon ya da ‘kombi’ kazanlardır – gerekli olan tüm ısıtma ve sıcak suyu bir ünitede temin ederek – çatıdaki bir sıcak su tüpüne ya da bir tanka ihtiyaç yoktur.

    Bu tür kazanlar en popüler ve talep üzerine su ısıtmaktadır. Su ana şebekeden beslenir, yani evdeki su basıncı diğer kazan seçeneklerine göre daha yüksektir.
Kombi ihtiyaç duyduğunuzda sıcak su sağladığı için çalıştırmak çok ekonomiktir.
Gold HE serisi, cihazın kullanım ömrünü uzatan en son paslanmaz çelik eşanjör teknolojisi ve don koruma özelliklerine sahiptir.
Gelişmiş tasarım ve Band A enerji verimliliği derecesi – mevcut en yüksek fiyat – ısıtma faturalarının azalacağına, çevre dostu kimlik bilgilerinin ultra düşük NOx emisyonlarına sahip oldukları anlamına geldiği anlamına geliyor.

    Çok titizlikle test edilen kazanlar, iki yıllık parça ve işçilik garantisi ile birlikte gelir ve sadece İngiltere’de onaylanmış bağımsız Potterton bayilerinin özel bir listesinden temin edilebilir.
Bu düzen, bu standardın kazanı için mümkün olan en düşük fiyatı sağlar.
BİLGİ:
www.potterton.co.uk/gold.htm

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.