Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kendi işini başlatın: Genç otobüs operatörü başarıya ulaşmak için yavaş yol izliyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 12:30

Description

Üç yıl önce yolcu taşımacılığı endüstrisine elektronik LED hedef işaretleri ve CCTV ekipmanı tedarik eden Centrad bu gelişti.

Beraber çalıştığı 17 şapkalı CEN grubu, Cross’un şemsiye işi babası Peter ile birlikte çalışıyor ve birlikte çalışıyorlar.

Cross, başarısını “muhafazakarlıkla büyüyen”, otobüs endüstrisinde aşırı genişlemek için çok kolay ve tehlikeli olduğunu açıklıyor.

“Sağladığınız hizmetin kalitesi yüksek ve güvenilir olmalı. Ben başladığımda, insanların ne istediklerini görmek için rotalara binmek için çok zaman harcadım. Basit önlemler müşteri sadakati yarattı – örneğin güleryüzlü, güvenilir internetteki canlı servis güncellemelerini ve genç müşterilere hitap eden bir Facebook sayfasını değiştiren sürücüler. ”

Merkezi Otobüsler, şehir merkezinin 20 mil yarıçapındaki yolların karışımı ile haftada altı gün 12 araçtan oluşan bir filoda 2.000 yolcu taşıyor.

    Daha fazla kazanç sağlanması için dört okul sözleşmesi gerekiyor. Şirket kendi bakımını iç Birmingham’daki depodan yapıyor ve kalite kontrolünü daha da arttırıyor.

CB çekirdek iş olmaya devam ederken, Cross 2006 yılında başka bir pazar açığına geçmeyi hızlandırdı. Otobüsün küçük bir firma için yasaklandığı yeri gösteren elektronik işaretlerin yüklenme maliyetini buldu, bu yüzden yeni bir kaynak yaklaşımı aldı.

“Kendi sistem yazılım spesifikasyonlarımızı oluşturduk ve onları burada Uzakdoğu’da montaj yaptık, yeni tesis haline getirdik, o yüzden bunu yapmak için oda vardı.

    “Daha sonra, diğer küçük nakliye şirketlerine, ödediği fiyattan daha düşük bir bedel karşılığında satabileceğimizin farkına vardık – bu yüzden Centrad’ı yarattık ve bu bize başka ekipmanların geliştirilmesi ve satış masrafları yüklenmeden satış fırsatı sağladı. CCTV güvenliğini tanıtmamıza izin verildi. tüm araçlarımızda – halkla çok popüler bir hareket. ”

Şirketin kendi elektronik koluna sahip olmak Cross’un sahte yaralanma iddialarıyla uğraşan şimdiye kadarki en büyük tehditten birine imza atmaya başlamasını sağladı. Haberi, küçük firmanın zaman ve parasını harcamakla birlikte giderek büyüyen bir trend, diyor ve yıllık sigorta primlerinde yüzde 20’lik bir artıştan – bunun yılda 10.000 £ ‘dan sorumlu olduğunu hesaplıyor.

    “Dolayısıyla, GPS izleme gibi araçlara telematik yüklüyoruz” diye devam ediyor. “Sürücü davranışını kaydedebiliyoruz – bu iddialar geldiğinde onları koruyoruz. Gerekli doğrulama caydırıcılığını kanıtlıyor.”

Sessiz ve son derece pratik olan Cross, kaderinin kendi şirketini kurmak olduğunu biliyordu. Okul tatilinde iyi iş çıkardıktan sonra GCSE’lerle okulu terk etti ve bir otobüs şirketinde hizmet plancısı olarak kalıcı bir teklif aldı. Orada operasyonel kusurları ve bunu daha iyi yapma şansı gördü.

“Ben hep meşgul olmaktan hoşlanıyordum ve ailemin bana destek verdiğini düşündüğümde ikinci el bir otobüs aldık, ancak ehliyete sahip olamayacak kadar gençtim. Babam, yeteneği olması gereken niteliklere sahipti. saat sonra aracı hareket ettirmek “dedi.” Benim yaşım da finansmana geldiğinde bir sınırlamaydı “dedi.

    
Fakat Lloyds bankası, işletmeye daha fazla alım yapmak için daha fazla araç satın alması için ihtiyaç duydukları krediyi verdi. “Bu yardım kritikti,” diyor Çapraz, şimdi Gençlerin Kurumsal Ortaklığının başkan yardımcısı olarak başkalarına yardım etmek üzere yeni bir rol üstlendi.

Bu, kalkınma ajansı Advantage West Midlands ve Gençlerin Kuruluş Uzmanlığı Merkezi (YPECOE) tarafından desteklenen, gençlerin istihdamıyla mücadele etmek ve teşvik etmek için bölgede öncülük edilen yeni bir girişimdir.

Girişimciler, iş destek uzmanları ve öğrencilerden oluşan 16-27 yaş grubundaki yeni grup, gelecekteki kurumsal politikayı etkilemek ve hedefli tavsiye ve destek sunan bir web sitesi sunma şansına sahip olacak.

    
“Kendi işini yürüdüğünüzde ve özellikle gençken kendinizi oldukça izole hissedebilirsiniz, ancak başka taahhütleriniz olmadığında gitmek için en uygun zaman” diyor Cross. Başkalarına, getirebileceği ödülleri göstermek istiyorum, danışmanlık alanını geliştirmeyi ve genç girişimcilerin finansman akışlarını iyileştirmeyi umut ediyorum, bu yüzden mümkün olan en iyi cesareti elde ederler. ”

DAHA FAZLA BİLGİ
www.cengroup.co.uk, 0121 333 4533
YPECOE: 02476 654131

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.