Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kercher jüri üyeleri Knox’u temizlemeye çağırdı

  • Listed: 11 Ekim 2017 10:05

Description

Luciano Ghirga savunma için duygusal bir özetleme konuşmasında Amerikalı cinayet şüphelisine karşı açılan dava üzerinde sert bir saldırı başlattı.
Seattle, 22 yaşındaki Knox, savcıların aşırı seks oyununa başladığına inanan 21 yaşındaki Bayan Kercher’i öldürdüğü İtalyan eski sevgilisi Raffaele Sollecito’nun (25) yanında yargılanıyor.
Knox, ev tutkunlarını, 2007 Kasım ayında Perugia’da paylaştığı yazlıkta bıçaklamakla suçlanıyor ve Sollecito onu elinde tutuyor.
Bay Ghirga, Knox’u savunmasını tamamladığı sırada gözyaşları altına girdi ve Perugia mahkemesinin davayı bu hafta bitireceği doğru karara varmaya çağırdı.
“Perugia şehrimiz için doğru kararı verme fırsatınız var” dedi.
İçecek, uyuşturucu ve cinsiyet eşliğinde vahşi bir çocuk olarak tasvir edilen Knox’un karakteri hakkında yapılan iddiaları kınadı.
Yetkili, kovuşturma davasındaki tutarsızlıklara işaret etti. Katilin arkasındaki sözde itici gücün değiştiğini söyledi. “İlk önce (Bayan Kercher’in) bir seks ilacına katılmayı reddetmesi oldu, o zaman ekonomik bir sebepti.”
Mor bir tulum giymiş olan Knox, toplantının sesini dinlerken, eski Umbria mahkeme salonunda sandalyesine çökerek oturdu.
Davanın bu haftasonunda bir kararı bekleniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.