Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kevin Mitchell, Amir Khan’dan daha iyi bir savaşçı olduğunu kanıtlamak istiyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:20

Description

Mitchell, Cumartesi günü Han’ın geçen haftaki 54 saniyede Han’ı elinde tutan Prescott’la birlikte Dmitriy Salita’ya karşı, Han’ın WBA hafif ıslak zaferi başlık savunmasının galibi Breidis Prescott ile birlikte çalışıyor.
Mitchell, yedi yıllık mesleki kariyerinde 29 düz rakibini topluyor olabilir, ancak bu tartışılmaz bir şekilde, Prescott’un en iyiyle vurabileceğini gösterdiği andan itibaren en büyük gecesi.
Fakat Mitchell fazed olma belirtisini göstermiyor ve yüzüğe girmek için sabırsızlanıyor.
“Onu iyi ve düzgün yeneceğim ve sonra Amir Han’dan daha iyi bir savaşçı olduğumu kanıtlayacağım” dedi. “Amir benim iyi bir arkadaşım ve harika bir boksördür, ancak taraftarların bundan sonra görmek istediği mücadele kendiminkidir. Prescott’u yenip Salita’yı attığında mükemmel bir şekilde kurar.

    “Ben büyük zaman girmek için umutsuz duyuyorum. Önümde bulunan her şeyi dayak tutmaya devam ediyorum ve şimdi dünya-başlık seviyesine adım atmanın zamanı geldi.
“Prescott yumruklayabileceğini gösterdi ancak bunu verebileceğim kadar alabilirim. Prescott’un beni endişelendiren şeyleri yok.
“Sahip olduğu her şeyi halledeceğim ve sonra onu parçalara ayıracağımı biliyorum. Büyük bir kavgaya girmekten hiç bu kadar emin olmamıştım.
“Newcastle’da çatlama ortamı olacak ve Prescott bu sefer kendi yolunu bulamayacak. Patlayabiliyor olabilir, ama geri vurabileceğim şeyi ona geri alabilir mi? ”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.