Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kıvılcım kesikleri yol korkularını patlatıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:30

Description

Taşımacılık Sekreteri Lord Adonis, Karayolları Dairesi ve yerel yönetimlerin, malzemelerin kritik derecede düşük kalması nedeniyle yollarda tuz kullanımını “en az% 25” oranında azaltma kararı aldığını ve tuz tasarrufu için ilave önlemlerin bu haftanın ilerleyen saatlerinde uygulanması muhtemel olduğunu söyledi.
Ancak gölge nakliye sekreteri Theresa Villiers, Hükümetin Şubat 2009’da son şiddetli kar büyümesinin derslerini öğrenemediğini söyledi.
Ve yetkili konseylerin günlük tuz kullanımını azaltma çağrısının Hükümet tarafından bir “suçluluk kabulü” olduğunu vurguladı.
Villiers’nin sorumluluğu ulaştırma bakanı Sadık Khan’ın, “İngiltere’yi hareket ettirmek” için önümüzdeki 48 saat içinde yeni önlemlerin alınması gerektiğini kabul etmesinin ardından geldi.
Gölge enerji sekreteri Greg Clark şunları söyledi: “Bu kış, kırılgan İngiliz enerji güvenliğinin on yıl süren bir hükümet ilgisizliğini takip ettiklerini açıkladı.
“İngiltere, rakiplerimizin yaptığı şeyi yapmalı – bizi kış boyunca görebilmek için yeterli saklama alanına sahip olmalıdır.”
Whitehall yetkilileri daha önce aşırı hava koşullarına karşı devam eden tepkiyi görüşmek üzere Sivil Şanslar Komitesinde bir araya geldiler ve yol kumu için tuz tedarik ve dağıtımından sorumlu birlikleri bir araya getiren Tuz Cephesi, yarın tekrar toplanacak.
Başbakan Gordon Brown’un sözcüsü: “Merkezi hükümet, ulaştırma endüstrisi genelindeki kilit ajanslar ve personel, yol açan aksatmayı en aza indirgemek için kapsamlı bir karşılıklı koordinasyon sağlıyor ve sağlıyor.
“Karayolları Kurumu, 500 tuz ekspander ve kar kaldırma filosuna sahip olmaya devam ediyor ve büyük karayolu ağının büyük çoğunluğunu açık tutmada başarılı olmuştur.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.