Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Knox ailesi ABD’li en iyi avukat tuttu

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:45

Description

22 yaşındaki Amerikalı, geçen ay İngiliz Surrey’deki öğrenci Meredith Kercher’in (21 yaşında) Surrey’deki Coulsdon’dan cinsel taciz ve cinayet nedeniyle 26 yıl ceza aldı.
Fakat masumiyetini protesto etmeye devam ediyor ve Philadelphia merkezli ceza savunma avukatı Theodore “Ted” Simon şimdi ABD danışmanı olarak hukuk ekibine katılmıştır.
Knox’un İtalyan avukatları Luciano Ghirga ve Carlo Dalla Vedova ile birlikte çalışacak ve kararına karşı itirazını başlatırken Knox’un uygulayabileceği yasal stratejileri önerecek.
Temyiz sürecinin Mart ayında başlaması bekleniyor ve sonbahar öncesinde mahkemeye çıkması pek mümkün görünmüyor.
Bay Simon, “Amanda’nın inancı, anlamlı bir inceleme gerektiren haksız bir mahkumiyetin trajik bir örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.
“Amanda, ailesi ve İtalyan hukuk ekibi ile birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz, çünkü umarım onun haklı çıkmasına neden olacak” doğru yanılma “için tasarlanmış, yetenekli ve yetkili bir itiraz süreci yaklaşıyor.”
Knox, üçüncü Noel yılını Perugia, İtalya’daki barlarda geçirdikten sonra, savcıların aşırı seks oyunu başlattıklarından sonra Leeds Üniversitesi öğrencisini bıçaklamaya mahkûm etmek için yaklaşık bir yıl harcadı mı?
Knox’un babası Curt Knox, Bay Simon’un kızı için “muazzam bir varlık” olacağını söyledi.
O, “Ailemiz, ebeveynlerimiz ve üvey anne ve babamız Ted’in deneyim ve yeteneklerinden biriyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.