Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Konsey açlık incelemesini bekliyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 13:35

Description

Birmingham Belediye Meclisi, hayatının kurtarılacağını iddia ederek, Khyra Ishaq’ın ölümüyle ilgili rolü üzerine ateş altında kaldı.
Birmingham Belediye Meclisinin çocuklar, gençler ve aileler için stratejik direktörü Tony Howell, Khyra’nın annesi ve üvey babası cinayetten temizlenmiş ancak adam öldürme suçundan mahkum edildikten sonra istifasını istiyor.
Yetkili makamın davayı ele alması üzerine ayrıntılı olarak yorum yapmaktan kaçınmasına rağmen, bir Yüksek Mahkeme hakimi geçen Mart ayında, “eğitim refah hizmetleri tarafından uygun bir ilk değerlendirme ve uygun bağlılık” söz konusuysa, Khyra’nın muhtemelen öldüğü anlamına gelmediği sonucuna varıldı. rehberlik et “.
Bayan Justice King’in savunması, savcıların Angela Gordon’un azaltılmış sorumluluk savunmasını kabul ettikten sonra serbest bırakıldı.
Khyra’nın uğradığı tedaviyi vurgulayan Bayan Justice King, ciddi malnütrisyon ve açlık üzerine yapılan tıbbi araştırmaların toplama kampı kurbanları, açlık kurbanları ve açlık grevcilerinden kaynaklandığını söyledi.
Khyra’nın öldürüldüğünü kabul eden 35 yaşındaki Gordon, iki hafta önce Birmingham Ceza Mahkemesi’nde yargıç Yargıç Adalet Roderick Evans tarafından jüri tarafından cinayetten alındı.
Crown’un Gordon’ın savunmasını daha az masrafla kabul etmesi yönündeki kararı, beş çocuk zulüm vakası olduğunu kabul ettikten sonra geldi ve psikiyatrlar Mayıs 2008’de Khyra, Elsworth, Birmingham’daki evinde öldüğünde şiddetli depresyondan dolayı acı çektiğini kabul ettiler.
30 yaşındaki Junaid Abuhamza, sorumluluğun azalması nedeniyle adam öldürme suçundan 12 Şubatta suçlu bulundu.
Ölümüne kadar geçen aylarda Leyton Yolu’nda yaşayan Abuhamza, yasal nedenlerle tespit edilemeyen beş çocuğa yönelik beş zulme karşı suçlu olduğunu da itiraf etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.