Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kraliyet arpçusu hapse giriyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:45

Description

Charles ve Camilla’nın düğününde ve Kraliçe ile ailesini ilgilendiren diğer görevlerde oynadığı sırada eroin ve crack kokainine bağlandığını itiraf eden Jemima Phillips, malların haksız yere 4 hırsızlıktan uzaklaştırılmasına yardım ederek suçlu bulundu. o zaman erkek arkadaşı.
2004’ten 2007’ye kadar Charles’a resmi arpçı olan müzisyen, Gloucester Crown Court’ta üç soygunda yer almak için temizlendi. Dördüncü bir hırsızlık suçlaması zaten düşmüştü.
Ancak eş sanık William Davies, 41, tüm dört baskın hakkında hüküm giymişti. Phillips daha önce Davies tarafından çalınan binalar topluluğu bir kitap kullanarak haksız yere 500 pound çekmeyi kabul etti. Davies, baskınlar sırasında çalınan malı idare ettiğini itiraf etti.

    Gloucestershire St Briavels yakınlarındaki Mork’taki Phillips, 41 yaşındaki Cheltenham Davies, bu yıl 22-28 Mayıs tarihleri ​​arasında dört evin soyulmasını reddetti.
BBC Young Musician’da Royal College of Music mezunu ve eski yarı finalist olan arpçı
Yılın rekabeti, bağımlılığı yüzünden Davies, bir uyuşturucu kullanıcısı ve alışılmış hırsızın keyifsiz dünyasında yakalandı.
Gloucester sokaklarında eroin aldıktan sonra bu sene Mart ayında çıkmaya başladılar ve Davies suçlar olduğunda evinde kalıyordu.

    Phillips’i 22 Aralık’a kadar kurtaran Yargıç Michael Harington, hapsedilebileceğini ima etti.
O, “Tüm ceza teklifleri bir sonraki vesileyle bana açıktır ve bu da iyi anlaşılmalıdır” dedi. Davies gözaltında tutuldu ve önceki mahkumiyetler, hapishanede en az üç yıl hapis yatıyordu.
Phillips Charles ve Camilla’nın düğününde gerçekleştirilen tek müzisyen oldu.
Ayrıca Princess Anne’nin oğlu Peter ve Buckingham Sarayı’nda Kraliçe’nin ev sahipliği yaptığı Olimpiyatlar resepsiyonunda evde oynuyordu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.