Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Krematoryumda öfke kilolu aşırı ‘yağ vergisi’

  • Listed: 11 Ekim 2017 03:30

Description

Tunbridge Wells Konseyi tarafından hazırlanan bir raporda, kentin Kent ve Sussex Krematoryumu giderek daha yağlı vücutlarla baş edemediğini ve ilçe dışındaki daha büyük fırınlara taşınmaları gerektiğini ortaya koyuyor.
Ancak, iyileştirmeler için yaklaşık 1,7 milyon avroluk maliyetin telafisine yardımcı olmak için konsey, aileleri çok yağlıysa, sevdiklerini yakmak için 40 £ ek ücret talep etmeyi düşünüyor. Kentteki Tunbridge Wells’teki aileler, önerilen vergiyi “haksız” ve “duyarsız” olarak saldırdı.
Emekli Derek Holness, 67, şöyle dedi: “Bu utanç verici. Kederli bir aileye nasıl yaklaşabilir ve akrabalarının çok şişman olması nedeniyle £ 40’lık bir öksürmeye ihtiyaç duyduklarını söyleyebilir misiniz? ”
Dekoratör Andrew Trott, 24, insanlar NHS’de obezite maliyeti nedeniyle uyum sağlamaya çalışsalar da, “bir vücudu krematoryum için çok büyük olduğu için akrabalarını suçlamaları kaba görünüyor” dedi.

    Konsey lideri Roy Bullock, “Bu proje harcamaların önemli olduğu altı aydır tartışıldı. Kabine, krematoryumda olası değişiklikler konusunda herhangi bir karar vermedi. ”
Standart tabutlar 16 ila 20 inç derinliğe sahiptir. Bununla birlikte, daha büyük cesetlere uymak için gittikçe 40 inç’e kadar olan tabutlar sipariş edilmektedir. West Midlands’daki West Bromwich’teki yetkililer, genişleyen bel alanına uyum sağlamak için ekstra geniş bir fırına uymak zorunda kaldılar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.