Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kriz içerisindeyiz diyor emek tecrübeli

  • Listed: 9 Ekim 2017 14:45

Description

Soluklanan bir saldırıda, Kıdemli İşçi Arka Plancısı Frank Field, Hazine’nin yükselen borcunu azaltmak için hükümet harcamalarının kesilmesini ve iş ya da eğitim tekliflerini almayı reddeden refah iddialarından dört hafta sonra fayda sağlayan yardımların durdurulması çağrısında bulundu.
Mr Field, Çalışma’nın “açık sınır” göçmenlik politikasının “sokaklardaki ciddi huzursuzluk” tehdidini artırdığını söylemeye devam etti. Saldırı, Hükümet’in İşçi Sınıfı İçinde Başarısızlığına Karşı En Yırtıcı Değerlendirmesi oldu. Ve sözleri 6 Mayıs günü beklenen Genel Seçimlerden sadece haftalar önce yangın çıkarıcı olarak görülecek.
Birkenhead Milletvekili, BBC Radio 4’ün Today programına İngiltere’nin “varlığımızı tehdit eden büyük bir borç krizi” yaşadığını söyledi.
Dedi ki: “Ekonomimiz, yaşam tarzımız için maksimum tehlike altında bir dönemdeyiz.
“Dünyanın geri kalanının bize borcumuzu korumak için para ödünç verip vermeyeceğini bilmiyoruz ve bu nedenle bu krizin aslında ne olduğu anlamına gelen daha düşük bir yaşam standartına yavaş yavaş uyum sağlamalısınız. Refah kurallarının değiştiğini söylemek zorundayız, iş garantisi olacaktır, ancak dört hafta sonra, iş garantisini almazsan hiçbir fayda yoktur. Bu seviyedeki tutumları değiştirmeliyiz. ”

    Mr Field, Britanya’nın “ücretlerin bu ülkedeki ücretlerin bir kısmının İngiliz işçileriyle rekabet etmek için ülkelerden gelmesine izin vermek için açık sınır politikası” yürütüldüğünü söyledi.
Bay Field, Tony Blair’in refah bakanıydı ancak Çalışma, refah yararlarını azaltma tekliflerini sunmaktan çekinerek ayrıldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.