Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kurtlar: Mick McCarthy, Kevin Doyle’un parası için değerli olduğunu söylüyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:25

Description

McCarthy, İrlanda Cumhuriyeti milletvekili Salı’nın Liverpool’sız galibiyet sahibi çizgisinde Molineux’de bir Kurtlar Merkezi tarafından görülen en iyi görüntülerden birini ürettiğine inanıyor.
Doyle, yaz aylarında Reading’dan £ 6.5 milyonluk geçiş yaptı ve tutarlı bir şekilde yüksek standartlarda performanslar üretti ve ayrıca Wolves’ın 22 maçta 17 üst uçuş hedefi olan beş kuralı ile tartıldı.
O: “Molineux’ten Liverpool’a karşı daha iyi merkez-ileriye sahip birisi gören varsa, görmek istiyorum.
“Bu Kevin Doyle’un klasik bir performansıydı. O mükemmeldi. Eğer üst üste atılsaydı, 10 performanstan 10 artı puan almış olurdu.
“Onu imzaladığımızda gerçekten iyi bir oyuncu bulduğumu düşünmüştüm, çünkü onu İrlandalı takımlardan tanıdım ve birkaç mevsim okuma ile kurtlara karşı oynadık.

    “Kendisi ile birlikte yaptığı şahsiyet ve kulübe yaptığı katkı ile kendisinden ne kadar çok etkilendiğini ve kendisinden kesinlikle heyecan duyduğumdan şaşırmadım.
“O müthiş bir oyuncudur ve ona ne istersek, her kuruşa değecektir.
“Kevin Doyle mükemmel bir forvet oyuncusu rolü aldı, ancak o rol hakkında onunla konuştum. Ondan daha fazla rahat. Bence zevk aldı. O yaptığı gibi durdu. ”
McCarthy Liverpool karşısında gösterilen performansla aynı seviyede performans sergilemek istiyor ve 90 dakikalık bir süre boyunca sadece bir kez değerli çaba harcadı.

    Dedi ki: “Sanırım iyi bir takımımız var. İhtiyacımız olan tutarlılık bu.
“Liverpool karşısındaki performans çok güzeldi ama oyundan bir şeyler almak için Hull’a karşı benzer bir şeye ihtiyacımız var.
“Bu demektir ki, hata yapmamak, kimseyi gönderememek, kayan kimseyi olmamak, kötü geri geçiş yapmamak ya da köşede tekmeleyemeyen biri olmak”.
McCarthy, Hull orta saha oyuncusu Stephen Hunt’a yönelik bir hareketle büyük oranda bağlantılı ve transfer penceresi kapanmadan önce onu imzalama girişimleri hızlandırması bekleniyor.
Fakat Hunt’ı çevreleyen spekülasyonun, gelecekteki muhtemel işverenleriyle yüzleşmesi durumunda eski Okuma oyuncusu performans seviyesini etkileyeceğine inanmıyor.

    McCarthy, “Stephen Hunt’ın bu kadar iyi olduğunu bildiğimi söyleyemem ama oynamaktan kendisinin izlemesi, söylenenlerin hepsinden rahatsız olacağını sanmıyorum.
“Bütün bunları Petr Cech’le yaralandığında aldı ve daha sonra geri döndü ve Chelsea’de Hull için oynadı ve gol attı.
“Haftaya Kurtlar’da bir oyuncu olacağı konusunda iyimser mıyım? Ona teklif verdiğimi hiç söylemedim. Hiç olmadım ve Jez Moxey’nin (başkanın) bunu şimdiye kadar söylediğinin farkında değilim.
“İnsanlara milyonlarca teklif verdiğimizi ve insanların Stephen Hunt için olduğu varsayımını yaptıklarını ancak varsayımın tüm kokteyllerin annesi olduğunu söyledik.”

    Bu arada yeni imza atan Geoffrey Mujangi Bia’nın yarın Barclays Premier League karşılaşması için sıkı hamstring çıkarmaları bekleniyor.
Kredi alınan Charleroi geniş oyuncusu dün eğlenemedi ancak Kurtlar müdürü Mick McCarthy, düşme savaşına uyacağından emin.
Defans oyuncusu George Elokobi, forvet oyuncusu Stefan Maierhofer fıtık operasyonundan kurtulduğu sırada haftanın başında bir miktar hastalık geçirirken de çekişmeli geçti.
Ancak Michael Kightly ve Dave Edwards, iki hafta boyunca ayak bileği yaralanmalarından geri dönüşlerini ertelemek zorunda kaldılar.

    McCarthy, forvetle oynayan Sylvan Ebanks-Blake’i, Liverpool ile haftalık golsüz berabere kalmayan veya 4-5-1’lik bir forma dayandırmayı isteyip istemediğine karar vermeli.
Takım (from): Hahnemann, Zubar, Craddock, Berra, Ward, Foley, Milijas, Henry, Jarvis, Mancienne, Doyle, Hennessey, Stearman, Jones, Vokes, Iwelumo, Mujangi, Guedioura, Elokobi, Maierhofer, Ebanks-Blake.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.