Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Lee Bowyer, West Ham’i devirirken

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:20

Description

Ancak Upton Park’tan Birmingham’a yaptığı ücretsiz transferinden aldığı dramatik dönüşümü vurgulayan Bowyer, duygularıyla ilgili bir kapak tuttu.
52. dakikada balistik giderse onu suçlayamazsın. Blues ace, sezonun altıncı golünü yakaladı ve Alex McLeish’in adamlarını Şampiyonlar Ligi’nin dört puanına fırlattı.
Ancak, 32 yaşındaki Bowyer, yepyeni yaklaşımına uygun olarak, takım arkadaşlarının ve taraftarların alkışlarını sağduyunca sakin bir şekilde orada durdu.
Bu iyiydi, çünkü Blues’un dört maçlık galibiyet serisinde üçüncü kez, İngiliz futbolunun eski savaş çocuğu fark yarattı.
Biri, bu ikinci ardışık yenilgi ile düşme bölgesine kaymış olan Çekiçler için hissetti. Yine de, uzun büyüler için oynanan ve Mark Noble’ın 79. dakikadaki ikinci bir rezervasyon için gönderilmesini beklerken, çarpıcı bir eşitleyiciyi yakalamaktan başka bir şey yapmadılar.

    Gianfranco Zola’nın adamları burada bir felâket sonrası topa vurdular ve üç turda 12 gol attılar.
Carlton Cole, Matthew Upson, Zavon Hines ve geçen hafta Dean Ashton’ın 26 yaşında emekli olması ile ilgili haberi yok. Ayrıca yaklaşan iflas ve idare söylentileri.
İronik olarak, eski Birmingham sahipleri David Gold ve David Sullivan bir kurtarma paketi sağlamaya yakınlar.
McLeish’in adamları Çekiçlerin kırılgan jugulerleri için başından beri gitti. Açılış 20 dakika Amir Han’ın geçen hafta sonu dünya çapındaki ilk savunması gibi tek taraflıydı, ancak ev sahibi takım skoru bulamadı.
Roger Johnson, Robert Green’in kurtarması için iki dakika içinde neredeyse düzgün bir fiske girdi.

    Beş dakika sonra Sebastian Larsson, James McFadden’ın mükemmel saha arası geçişinden kolay bir şansla karşılandı. İsveçli işaretsizdi ve yerini belirlemek için zamanı vardı ama Yeşim’e tammetmişti.
Ardından Çekiçler sırtında kaçak olduğunu gösterdiler, Junior Stanislas’ın, Alessandro Diamanti’nin ve Mark Noble’un gösterdiği çabaların gösterdiği gibi, diğer yönde ilerlemek için gerçek bir tehdit oluşturuyorlardı.
Ancak McLeish mola sırasında ne demişse hüner ve Blues Çekiçleri kendi iradesine göre açtılar. Ancak zor amaç, hemen köşede oldu.
Stanislas mülkiyetini kaybetti ve Cameron Jerome, katili kutuya Bowyer’den çıkan Christian Benitez’i buldu.

    Eski Newcastle ve Charlton’ın ilerleyen Yeşil altında topu sıkışması aşırı bir serinlikti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.