Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Madonna ve Beyonce teletona katıldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:25

Description

Yıldızlarla dolu fundraiser ayrıca Denzel Washington, Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio’yu da ağırlayacak.
Madonna New York’tan ve Beyonce Londra’dan sahne alacak.
Müzikseverlerin listesi Bruce Springsteen, Alicia Keys, Stevie Wonder, Taylor Swift, Justin Timberlake ve Keith Urban gibi ağır topları zaten içeriyor.
İki saatlik teleton, ABD’nin tüm büyük ağlarında ve bir dizi başka kanalda gösterilecek. New York, Londra, Los Angeles ve Haiti’den yayınlanacak.
İnsanlar, telefonla ve metinden 08:00 ABD saati konserine başlamadan önce bağış yapmaya başlayabilirler. İzleyiciler ayrıca iTunes’dan gösterilen 99 sent (61p) müzik performanslarını indirebilirler. Bu kârlar Haiti kabartmasına da bağışlanacak.
Teletonu örgütleyen George Clooney MTV’ye şunları söyledi: “Orada büyük bir dünya var ve hepimizin kendine bakamayan insanlara dikkat etmesi çok sorumluluğumuzdu. Yapabileceğimiz şey her şeyden önce ve en önemlisi Para toplamak Dönem.
“Kürekleri alıp oraya gidip yola çıkmadan yardım edebileceğimizi düşünürsem, bir sürü insan bunu yapar” dedi.
Bu arada aktör DiCaprio, Clinton-Bush Haiti Fonu’na eski ABD başkanlarından Bill Clinton ve George Bush’un liderliğindeki bir yardım kampanyasına ve teletondan yararlanan kuruluşlardan birine bir milyon dolar bağışladığını açıkladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.