Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mancini, emin şehir ilerleyecek

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:10

Description

Mancini, City, Cumartesi günü Everton’da kaybederken, kazanma biçiminde yılların en hevesle beklenen derbi oyuna girmesine rağmen, City’in kendi oyunlarını yerel rakipleri karşısında zafere ulaştırabileceğini umuyor.
“Büyük bir takımla buluşuyoruz, ancak iyi oynarsak, sonuna gideceğiz” dedi.
“İki oyunumuz var ve yoğunlaşmayla oynamamız önemlidir.”
Mancini daha önce, City’nin son yıllarda gümüş yetersizliğinin hatırlatıcısı olarak görev yapan Old Trafford’daki bayrağı kaçırma arzusundan bahsetti; kupa kuraklığı, Newcastle üzerindeki 1976 Ligi Kupası final galibiyetine kadar uzanıyor – ve İtalyan açıkça bu fikri seviyor İngiltere’de bir yönetici olarak ilk birkaç ayda bir bardak toplama fikri.
Bununla birlikte, o da bir pragmatist ve eğer Mark Hughes’ın işten çıkarılmasının sert bir şekli ona bir şey öğrettiyse, muhtemelen Şehri Şampiyonlar Ligi noktaları yapmazsa – bu da sahibi Sheikh Mansour tarafından talep edildiği gibi – muhtemelen Kapıyı, Blues’u bir kupa mı kazanmış olsun ya da olmasın.
“Carling ya da FA Kupası kazanmak istiyoruz, ancak ilk dörtte bitirmek zorundayız” dedi ve eklemeden önce: “Evet”, önceliğin bu olup olmadığı sorulduğunda.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.