Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mascherano: Bizimki gibi bir tarih satın alamazsın

  • Listed: 9 Ekim 2017 07:30

Description

Liverpool yıldızıMascherano, şehrin Arap sahiplerine hiçbir zaman Eastlands’a taşınmak istemeyeceğini söyleyerek, dün dördüncü sırada yapılacak savaşta potansiyel olarak kilit bir çatışmadan önce alevleri havalandırdı.
Reds, City’i bir noktaya kadar izliyor ve Rafa Benitez’in fırtınalı bir mevsimi kurtarması ve City meslektaşı Roberto Mancini’nin spot ışık parıltısı içinde kıvrılmasına neden olacağından, Eastlands’daki gösterinin öneminin farkındasınız.
Mascherano, eski patron Mark Hughes’in şahsi listesinde yer aldı, ancak dün ante’yi arttırdı ve kulübün kendisine pek fazla itirazda bulunmadığını ve Arjantinli vatandaş Carlos Tevez’in şimdiye kadar soğukkanlı kalmasına ilişkin düşüncesinin dondurulduğunu söyledi.
Mascherano, “Belediye ilk 4’e girerse, Chelsea daha önce yaptığı gibi yapabilirse belki de bir şey söyleyeceğim: oyuncular satın alabilirsin, ancak tarih satın alamazsın” dedi Mascherano.

    “Liverpool’da, kulübün tarihi ile oynamaktayız. Elindeki paraya sahip değiliz, fakat Liverpool için oynamaktan gurur duyuyoruz.
“Manchester City’de oynamak istemiyorum. Evet, paraları var ve iyi bir takımlar inşa ediyorlar, ancak Liverpool için oynamaktan gurur duyuyorum. ”
Ve Liverpool’un geçen sezonlarda dört sezonun en iyi skorunu çıkarma tecrübesinin City’in deneyimsizliği ile birlikte anahtar olacağına inanıyor.
Mancini’nin tarafının kaçak baskısı altında kırılma ihtimalini arttıran Mascherano, “Liverpool olduğumuzu biliyoruz ve bu kulübün tarihi yüzünden ilk dörtte olmamız gerekiyor.

    “Baskı altında oynamamız normal ve belki grup olarak onlar için normal değil.
“Onlardan çok fazla düşünmüyoruz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.