Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mick McCarthy Kurtlar’da güvenli seçeneğe yapışıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:30

Description

Bolton, altta üç, Kurtların arkasında sadece bir nokta var ve bu güvenlik için bir ara vermek için bir tanesi için bir fırsat.
Ancak bazı hayranlardan sadece bir forvetle oynamak için ateşe giren Kurtlar müdürü McCarthy hala temkinli davranıyor. “Vahşi topraklarda yaşıyoruz” dedi McCarthy. “Yaşayalım ‘bazı noktalar karaya çıkalım’.
“Gung-ho olamayız. İyi oynuyor olsak da, pek ağaçlar toplamıyoruz. Bolton’a gidebilir ve çok cesur olabileceğimizi düşünmekten çok daha fazla şeyim var. ”
Kurtlar, son sekiz lig ve kupa maçlarından sadece birini Tottenham’a karşı kazandı ancak McCarthy, daha fazla hak ettiğine ve taktiklerinin çalıştığına inanıyor. Bolton ayrıca mücadele ediyor, yedi lig ve kupa maçlarında kazanç sağlamıyor ve son iki fikstüründe yedi gol atılmış ve sadece yedi gol atmış olan Kurtlar’ın avantaj kazanması için zaman geçecek gibi görünüyor.

    Ancak McCarthy şunları söyledi: “Bolton’un puanlamadığı gerçeğine rağmen, oldukça az miktarda ateş gücü var. Farklı sınıflardaki Kevin Davies, Matt Taylor ve Ivan Klasnic gibi oyuncularla gerçek bir tehdit oluşturuyorlar. Geçen hafta Chelsea’ye kaybettikten sonra yaptığı gibi ‘iyi işler’ diyen insanların istemiyorum. Onlara “iyi oynadı” dedim ve bir fark var.
“Böyle takımlara karşı iyi oynarken mutlu değiliz. Puan lazım. O oyunu neden kaybettiğimizi inceleyelim çünkü yapmamamız gerekiyordu.
“Bunu yapmak zorunda olan Büyük Kötü Kurt’um ve öfkem Chelsea sonuçundaydı, performans değil.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.