Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mick McCarthy, West Ham’in dikkatini çekti

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:00

Description

Kurtlar son iki ayda Arsenal, Chelsea, Manchester United, Tottenham, Liverpool ve Manchester City ile oynayacakları kabus fikstür listesine katlandı.
Ancak McCarthy, Upton Park gezisini kabul ediyor – ve önümüzdeki hafta sonu Wigan ile ev karşılaşması – Molineux’teki hayatta kalma güvencesini vermek için çivi tehlikesini önleyen kişiler.
“Bunlar duygusal olarak daha zor oyunlar, çünkü biz onları kazanmak üzereyiz” dedi. “Zor olanlar masadaki çevremizdeki takımlara karşı.
“Bu maçlar kalp atışlarını zorlayacak – ve kelebekler dolaşıyor olabilir. Baskı ve stresin geldiği yer bu oyunların kazanılması ile kaybetme arasındaki farkın bilinmesidir. ”

    Kurtlar, Londra’ya yaptıkları son gezide Spurs’u yendiler ve sezonun açılış gününde yenen Hammers’a karşı bir skorla geçtiler.
Ancak McCarthy, birliklerinin Premier League’in taleplerine göre adapte olduklarına ve Gianfranco Zola’yı düşme kapısına doğru itebileceklerine inanıyor.
“Onlara karşı 2-0 yenmeyi hak etmedik ama biz de yaptık ve ilk dersimiz bu- Premier League’de iyi oynayabilir ve yine kaybedebilirsin.” O günden bu yana 19 puanla geliştik ve Premier League’de nasıl oynanılacağını şimdi biliyoruz.
“Bu zorlu bulmuyorlar. Fiziksel olarak baş edebileceğimizi biliyoruz ve teknik açıdan geliştik. Oyuncular Premier League’de oynayabilecekleri bilgiden daha mutlu, bu harika bir duygu.

    “Onlardan şüphe duymama bir şey var. Kendi kendine şüpheleriniz olup olmadığını bilmiyorum ama adım attığınızda doğaldır. Artık kendi yeteneklerine ve birbirlerinin yeteneklerine güveniyorlar. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.