Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mirasçı, boşanmada eski kocasına £ 5 milyon ödemeyi emrediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:25

Description

1900 milyon sterlin kişisel servetine sahip olan Amerikalı mirasçı Elena Bowes Marano’ya “patlama, büst ve patlama” konulu bir savaş daha başladı.
Gemini Commercial Investments’in başkanı Peter Marano, 20 yıl evlilikten sonra Şubat 2007’de eşinden ayrıldığında iki Londra büro blokunda 88 milyonluk bir hisse vardı. Ancak, boşanma kararının Mart 2009’da tamamlanıncaya kadar, mülkler çöküşü, yüksek spesifik projelerdeki eşitliği 10 milyon avroluk bir borca ​​indirdi.
Bayan Marano’nun Appold Caddesi’ndeki ve Snowden Sokağı’ndaki eşitliğinin ayrılması ve boşanma arasında neredeyse 100 milyon avro düşmesinden sonra Bayan Marano’ya 5 milyonluk fatura çarptı. Aile Mahkemesi hâkimi Bayan Justice King, evliliklerine ilişkin varlıkların eşit olarak bölünmesine karar verdi ve onlara £ 9.4million civarında para sağladı.

    Ayrıca Bayan Marano’ya emlak kayıplarının yüzde 50’sini karşılamak üzere eski emlak ücretini 5 milyon sterlin ödemesine karar verdi. Ancak dün Bayan Marano, Londra Temyiz Mahkemesinde devralınan götürü meblağı arıyordu. O “bom, büst ve patlama yine” bir durum olduğunu ve eski üyesinin mülk portföyünün şimdi değer olarak geri döndüğünü iddia etti.
Pazarın kayalık olduğu ve kayıplarının 10 milyon pound’tan 12.5 milyon pounda yükseldiği gerekçesiyle kayıplarının oluştuğu konusunda ısrarcı oldu. Danışmanı Nicholas Mostyn QC, “Bu dava, özel şirketlerin satın alınabilir değerlemelerini alma ve bu değerlemeleri bankadaki nakit eşdeğeriymiş gibi muamele etme tehlikesinin bir paradigma örneği.” Dedi.

    Duruşma devam ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.