Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Momsen, Hannah Montana olmadığı için mutlu

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:55

Description

Gossip Girl yıldızı sadece dokuz yaşındaydı ve Cyrus, Disney rolü için koşuya katılan son üç genç aktristin ikisinde seçildi.
Ancak şimdi grubun The Pretty Reckless ile rock ‘n’ roll hayatını yaşıyor mu? Momsen, aile dostu program için yapılan seçmelere müteşekkir olduğuna minnettar.
Momsen, “Dürüst olmak gerekirse, ben Hannah Montana olarak sonuçlansaydım, şovun da gitmiş olup olmayacağını bilmiyorum, muhtemelen vurduğum zamana kadar kendilerinin hepsine kendilerinin gitmesini söyledim” 11. Ve nasıl olacağını bilmiyorum Miley için harika, ama şu an nerede olduğumdan gerçekten çok hoşlanıyorum ve kendim olmak gerçekten şanslı hissediyorum. ”
Ve moda seçeneklerini ortaya koymasıyla ilgili çok sayıda internet eleştirisi aldıktan sonra, 16 yaşındaki anneler, anneleri çocuklarının ona bakmasına izin vermemesi konusunda uyardı.
“Çevrimiçi, binlerce insan bu kadar vahim ki, okuyamayacağınız en küçük şeyler hakkında çok fazla olumsuz yorum var … En sevdiğim bloglar, annelerin” Kızımın en kötü etkisi bu, kızımın böyle giyinmesine asla izin vermezdim, ya da ‘Bu kız bir fahişe, o bir fahişe’ ve ben, sanki bir anne! 16 …
“Dürüst olmak gerekirse, umurumda değil, rol modelinin içine girmedim. Çocuklarınızı sevmediğiniz bir şekilde etkiliyorsam özür dilerim, ancak eylemlerinden sorumlu olamam, umrumda değil. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.