Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Murphy’nin deneyimi onu adam yapar

  • Listed: 9 Ekim 2017 10:45

Description

İrlanda Galler karşı Grand Slam tamamladığında Murphy, geçen yılki şampiyonanın final maçından bu yana ilk uluslararası görünüme kavuşacak. Geçen Eylül ayında omzunu çıkardığı günden beri Leicester için düzenlenen üç Guinness Premiership turnesine çıkmaktan kaçınan hafta sonu Gloucester’ın 33-11 maçında mükemmel bir formdu.
31 yaşındaki oyuncu, diz yaralanan kurbanı Rob Kearney’in yerini alıyor ve Bacaklar onu geri kalan herhangi bir cobweb’i uçurmak için destekliyor. “Geordan’ın deneyimi rugbi eksikliğini telafi edecek, Twickenham tanıdık olmadığı bir zemin değil” dedi Böbrek. “Bildiği adamlara karşı oynayacak, ona bu kadar başını salması karışık bir parçasıydı.”
Jonathan Sexton, Fransa’nın Tomas O’Leary ile yaptığı 33-10 yenilgi sonrasında kürsüden düşen Ronan O’Gara’nın önünde skor yarısında devam etmek istiyor.
Böbrek, O’Gara’nın sayı 10 forma giymesini daha da gevşetse de, bu seçimi oynadı.
Böbrek, “İki yarı yarıya, bir tanesi muazzam tecrübeye sahip olanı, diğeri de gelecek olanı kutsuyoruz” dedi. “Bu sefer Jon’a bir şans vermenin fırsatı olduğunu düşündüm.”
Zorlanmış bir değişiklik, Jerry Flannery’nin Les Bleus kanat oyuncusu Alexis Palisson’taki tehlikeli saldırıları nedeniyle askıya alınması nedeniyle çengel görevleri nedeniyle Rory Best’i görüyor.
Sean Cronin, Best’in yerini, Leinster taraftarının 12 haftalık göz yuvarlaması yasağı sonrasında Shane Jennings’in geri gelmesini gören bir bankta aldı.
Fransa tarafından dağılan tarafın dördüncü ve son ayarlaması, Donncha O’Callaghan’ın yedekler arasında yer alan Leo Cullen’in yerini aldığını görüyor. O’Callaghan, diz altı yaralanmasıyla bir aylığına kaybedildikten sonra 2010 Altı Milletvekili ile ilk kez sahaya çıkacak.
John Hayes, sıkı pervaneye yerleştiğinde İrlanda için 100 şapkalı ilk oyuncu olacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.