Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Murray, Golubev için çok güçlü

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:05

Description

22 yaşındaki oyuncu, dünyanın 133. sırada yer alan oyuncusu 6-2 6-2’yi bir kenara bırakmak için sadece 61 dakika sürdü.
Bu yılın Avustralya Açık için hazırlıklarına başlarken yeni yıldaki ilk maçını oynuyorsa, bu hafta karma takımlarda teenager Laura Robson’la ortaklık kuran dünya dördüncü sınıfına geri dönme vakti geldi. .
Robson, açılış kauçuğunu Yaroslava Shvedova’ya 4-6 6-3 6- 0’a kadar kaybetti ve turnuvadaki en düşük takım olan Kazakistan’a erken bir avantaj sağladı. Ancak Murray’in kazanması, kravatın canlı karışık çiftlere geçeceği anlamına geliyor.
Murray zafer için hızlı bir şekilde, Golubev’i dördüncü oyundan kopararak bir damla şutunu indirdi ve rakibini sahte bir galibi ile mahkemeye çıkardı.
Scot bu avantajı serbest bırakmaktan hiç hoşlanmadığı için açılıştaki servisindeki bir noktayı sadece 28 dakika içinde kucaklamak için kırılmadan önce kabul etti.
Murray açılış servis oyununu Golubev’in kendisine derhal bir mola vermek için ikili hata yapmadan önce kazanmasını sağladığı için ikinci setin başında da aynıydı.
Murray son üç haftadır Miami’de yoğun bir eğitim rejimi geçirdi ve grand-slam ördekini kırmaya çalıştı ve Golubev’in kendisine atabileceği her şeyi kovalarken onun yerine iyi gelecekti.
Scot, başka bir Golubev atışına ulaşmak için etkileyici bir hız gösterdi ve kalabalığın alkışlarını hattın altındaki muhtemel bir kazananla yükseltti.
Ancak bunun dışında Golubev’in maçı çifte hatayla kabul ettiği için Murray’in terlemesi için pek bir neden yoktu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.