Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Murray’in yılda £ 50 milyon – Federer’i yenebilirse

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:10

Description

Sponsorluk uzmanları, Murray’in kazanma potansiyelinin yarın ilk grand slam unvanını kazanması halinde stratosferin içine gireceğini öngörüyor.
22 yaşındaki Dunblane, Perthshire, Avustralya Açık finalinde Roger Federer ile karşı karşıya. İngiltere, Fred Perry’den bu yana 1936’da büyük bir slam olayında bir şampiyona sahip değildi.
Murray bunu yaparsa, David ve Victoria Beckham’ın servetini geliştirmesine yardım eden pazarlama uzmanı Simon Fuller zaten çok milyon poundluk anlaşmalar yapmıştı.
Murray’in zaten bir dizi sponsorluk anlaşması yapıyor ve bu da yılda 10 milyon avroluk bağışta bulunuyor. Stirling Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi başkanı Stephen Morrow şunları söyledi: “Murray Fred Perry’den Adidas’a yılda 3 milyon avroluk bir anlaşma yapıyor ancak eğer Grand Slam ünvanını ikiye katlarsa kazanacak.”

    “RBS ve Highland Spring ile uzun süredir devam eden diğer anlaşmalarıyla – en az £ 1 milyon – her fırsatta – global fırsatlar elde edebileceği başka bir lige geçecek.”
“Tiger Woods’u karşılaştırma olarak kullanırsanız, gençlik çağrısı yüzünden potansiyel olarak daha fazla pazarlanabilir. Gençlerin ve ileri yaş grubunun mahkeme ve tenis çekimlerinde sinir bozucu bir tarzı var, golf oynamayacak bir şekilde. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.