Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Müzik patronları Jackson / Kravitz şarkı sızıntısı üzerine soruşturma başlattı

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:25

Description

Kravitz, hafta sonu boyunca internete sızan pist hakkında konuştu (02Jan10), başka bir Gün’de Pop King of Pop ile birlikte çalıştığını açıkladı.
Web sitesinde yayınlanan bir videoda Kravitz, soruşturma tamamlandıktan sonra şarkının nihai bir sürümünün piyasaya çıkmasını umduğunu ortaya koyuyor.
Rocker, “Yalnızca size ulaşmak istiyorum, bu yüzden Michael Jackson’ın başka bir günün peş peşe çekilmesini ayarlayabilirim, bildiğiniz ve duyduğunuzda, şarkının bir kısmı sızdırılmıştı – bende değil, benimkine kilitlenmişti. Kaydettiğimizden beri bir kasa.Bir sürüm yaklaşık 30 saniyedir ve karışık değil, pistten aşağı yukarı 30 saniyedir.
“Parça üzerinde konuşan DJ – o kişinin kim olduğunu bilmiyorum, nasıl elde ettiğini bilmiyorum, amaçlarının ne olduğunu bilmiyorum ama o kişinin pistle hiçbir ilgisi yok. Şarkı Michael ve ben kaydettim onu ​​onun için hazırladım Şarkıyı yazdım ve yolda bütün parçaları çalmıştım. ”
Kravitz bitmiş melodiyle gurur duyduğunu ortaya koydu: “Şimdiye kadar yaşadığım en şaşırtıcı müzik deneyimlerinden biriydi, birbirlerine saygı duyan ve müziği seven iki kişi tarafından yapıldı.
“Bu şeyin mümkün olan en kısa sürede düzeltildiğini görmek isterim, çünkü Michael’ı sevenlere ve insanların parça tam olarak bu şekilde olması gerektiği gibi (ve) yolunu duymak isterim Michael ve ben olmasını istedik, hepsi işe yarıyor. ”
Jackson’un eski kayıt patronları, geç starın emlak avukatlarının desteğiyle şarkının internetten çekilmesini sağlamak için çalışıyorlar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.