Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Nicholas, Hoops şikayetini ucuz ve pis

  • Listed: 9 Ekim 2017 16:10

Description

Raporda köşe yazarı Nicholas, haberlerin bir Celtic “kaynağından” sızdırılması üzerine hayretler yaşadı ve bu sezon refhead’ler ve Parkhead kulübü ile ilgili bir dizi yüksek profilli kokteylden şikayet etmek için resmi bir hareket vardı.
Nicholas, Old Firm oyunundan 72 saat önce hikayenin zamanlamasını, eski kulübündeki zayıflığın bir işareti olarak görüyor ve sadece paranoyak hayranlarına terziye etmek için tasarlanmış.
SFA başkanı George Peat, kaynağa bir isim vermeyi reddeden Celtic’i korkakça davranmak için çarptı ve onları, Pazar günkü fısıltı Dougie McDonald’a baskı yapmak için onları öfkelendirerek suçladı.
Nicholas, Celtic’in bu sezon fakir kararlardan kurtulabileceğine inanıyor ancak “HER SPL kulübü” nin şu sözleriyle beyan ettiğini belirtiyor: “Bu son bölüm paranoyadan öteye gidiyor, gerçekten hayal kırıklığına uğradım.

    “Celtic’e her zaman kurban olduğuna inanan taraftarları aramak için umutsuz bir davranış sergilemektedir. Güvensiz ve inancına sahip olmayan bir kulübün eylemleri budur. Gerçek şu ki refler, Celtic’i Rangers’ın arkasında 7 puan geride bırakmamıştır. SPL’nin savunma yetersizliği başlıca sorundur.
“Şu anda refs ile ilgili endişeleri işaretlemek bana göre bir zayıflık işaret ediyor, fıçı tabanını sıyırıyor. Her SPL kulübü bu sezon onlara karşı verilen bir karar dosyası hazırlayabilir, bu da Celtic’e özgü değildir.
“Celtic bunu elbette temizleyebilir” Kaynağın “herhangi bir resmi destek almadan konuştuğunu söyleyebilir ve bu kişiyi yetkisiz davranmaktan dolayı cezalandırdırabilirsin. Ya da temiz gelebilir ve kulübün mağdur olduğuna inandığını söyleyebilir ve ayağa kalkın ve anti-Kelt gündemine karşı kampanya hazırlayın.

    “Bu durumda en azından dışarı çıkın ve inançlarınızın cesaretine sahip olun ve açık bir tartışmaya geçelim.Kelticin muhalefet sesleri varsa, duymak isteyiz, adsız kaynaklardan saklanmayın.”
Tehlikeli çağrılarla ilgili Celtic’in öfkesi, hakem Craig Thomson’ın sezonun ilk Eski Firma oyununda üç ceza vermesinin başarısızlığından kaynaklanıyor. Keltic bir ceza aldı, ancak iki daha fazla hak talebi reddedildi. Ref Thomson daha sonra, videoların yeniden çalıştırılmasını izleyen hatalarından ötürü özür diledi.
Hoops, SPL unvanını güvence altına almak için gerçekçi bir şans vermek için Pazar günkü derbi oyunda kazanmalıdır. Rangers şu an rakibine karşı bir oyun ile yedi puanlık bir liderlik yapıyor ve sadece 12 demirbaş da maça devam ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.