Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

O’Neill: Oyuncular yaşlandılar

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:05

Description

Villa, Carling Cup finalinde ya Manchester United ya da Manchester City karşısında, Blackburn’ün 6-4’lük galibiyetini takiben, Villa Park’taki dört dörtlük bir çatışmanın ikinci etapında mücadele ederek toplamda 7-4 kazandı.
O’Neill, “Böyle bir gece, son 25 yılda bu kulüpte çok sık karşılaşmadılar, bu tür oyunlara daha sık karşı çıkmalıyız” dedi.
26 saniye içerideki Nikola Kalinic’ten bir destek takımı, O’Neill’in tarafını salladı; sadece eski Rovers’ın defans oyuncusu Stephen Warnock, Chris Samba’nın görevden alınması kafasını koparmadan önce Villa seviyesini toplamaya başladı.
James Milner, Samba’nın cezası için Gabriel Agbonlahor’a yaptığı cezayı dönüştürdükten sonra Villa, dokuzuncu yarım dakika içinde üç golle finale çıktı.
Steven Nzonzi’nin kendi hedefi olan Agbonlahor’u deviren bir Milner vuruşu ve Emile Heskey başlıkları Villa evinde buldu. Bununla birlikte, yine de Martin Olsson ve Brett Emerton’ın Rovers için gurur duyduklarını ancak sadece Ashley Young’un yaralanma zamanında bitirmek için iki gururunu kabul ettiler.
Olağanüstü inanılmaz bir oyun bu konuda şüphe yok ki neredeyse bittiğini saymaktan çok kaybediyordum ve gergin başladık, iki gol kabul ederek başladık, Wembley o aşamada adil bir mesafeydi “diye belirtti O’Neill.
“Ama nihayet bize biraz hayat buldu, parlak bir şekilde savaştı ve 2-1’e geri döndük. Bu noktada hep tekrar puanı alacağımızı hissettim ancak en vahşi hayallerimde değil, puanın biteceğine inanıyorum 6-4, 6-4 yaşlardı değil mi?
“Klişeleşmiş eski bir cümleyi olduğunu bildiğim takımdan gerçekten memnunum, ancak onlar için gerçekten çok sevindim, kalabalık açıkça çok endişeli ve sinirli oluyordu. büyüdü.
“Oyunda bir sürü hata yaptık ve 5-2’de bile yoğunlaşmayı kaybettiğimiz anlamına geliyordu, oysa genel olarak mutluyum ve Wembley’e girmekten memnuniyet duyuyoruz ki oyunculara muazzam bir bilgi verecekler. güvenin artmasına devam et “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.