Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ordu şefi: Taliban’ı yenemeyiz

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:50

Description

Rahipler Savaşı Grubu 3. Tabur Komutanı Korgeneral Nick Kitson, Afgan halkı ayaklanmayı reddetmek ve kendi güvenlikleri için sorumluluk almak için ikna edilmelidir dedi.
Büyük birlik sayıları mücadeleye yardımcı olur, ancak Afgan güvenlik güçleri “Afgan sorunlarına Afgan çözümleri” sunmak için öne itilmelidir.
Sangin ve Kajaki bölgelerindeki güvenlik operasyonundan sorumlu Lt Col Kitson, şimdi Afgan hükümetinin liderlerinin ve komutanlarının kalitesini yükseltme zamanının geldiğini söyledi.
Sangin’de bulunan FOB (Forward Operating Base) Jackson’da konuşan Şangin, İngiliz birliklerinin en şiddetli kavgaya karıştığı Sangin alanında “belki de daha az” kadar sadece 200 isyancı olduğunu tahmin etti. Ancak çevredeki “güvenli limanlar”, isyancıların içeri girip çıkmalarına izin verdiklerini söyledi.
“Onları yenip yenemeyeceğimiz konusunda, hayır, misyonumuza üstün gelebiliriz” dedi. “Karşı isyancılık yapan herkes, tek başına askeri yöntemlerle kazanamayacağınızı bilir ve bu nedenle bizim odak noktamız nüfusa, nüfusun güvenliği ve Afgan hükümetinin üstünlüğünün yaratılması “olduğunu söyledi.
“Önümüzdeki üç ay içinde yapmamız gereken şey, Afgan ordusunu ve polisi ön plana çıkarmaya devam etmektir. Afgan zincirinin üstünden, sayılarını iyileştirmek ve özellikle iyileştirmek için biraz destek almak gerekiyor” dedi. liderlerinin ve komutanlarının kalitesidir “dedi.
Lt Col Kitson, Sangin’deki güvenlikin “Afgan sorunlarına yönelik Afgan çözümlerinin zamanı” haline geldiğini söyledi.
Kumandan şöyle dedi: “İstikrarsızlığın, neden zorunlu olarak karara bağlanmayan bireylerde, ayak askerlerinde, çeşitli derecelerde olmasına rağmen, gençlere, işsizlere, para aramaktan rahatsız olabileceğine inanıyoruz. Sanırım gördüğümüz şeylerin çoğunu düşünüyorum. Burada güç ve zenginlik var, insanların hayal edebileceği kadarıyla bir ideolojik hareket olduğuna inanmıyorum. ”
Çatışmanın sona ermesinin kaçınılmaz olarak diyalogu da içine alacağını söyledi ve şunları ekledi: “Sanırım ayaklan ya da Taliban, hükümetin yanında kalacakları yaşam kalitesi ve genel destek ya da başka bir şey temelinde devralınacak. nüfus.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.