Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Owen Rooney’den yardım istiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:00

Description

Owen 89 İngiltere karşılaşmasında 40 kez attı – sonuncusu Mart 2008’de Capello’nun oynadığı tek İngiltere maçında geldi ancak 1998’de Arjantin’e karşı unutulmaz bir gol bulan oyuncu değil artık kabul etti. Dünya Kupası çeyrek finalleri. 30 yaşındaki oyuncu, Rooney ile İtalyan’ın Güney Afrika takımındaki Birleşik meslektaşlarına katılmak istediğinde neler beklediğini konuştu.
Owen The Guardian’a “Tüm oyunları izledim, müdür ne aradığını biliyorum, orada dinlemiyorum” dedi.
“Örneğin, Wayne’e sormalıyorum,” Topu almadığında ne bekliyor? ”
“Bu yüzden onun bir parçası olduğumu düşünmeden onunla birlikte kalmak zorundayım, çünkü değilim.”
Owen ilk kez Capello tarafından göz ardı edildiğinde, “hissizleşti” hissetti – “Gerçekten hayal kırıklığı yarattı, üzücü” – ancak yaralanmalarla uğraşan eski Liverpool, Real Madrid ve Newcastle forvet, şu anda şeklini değiştirmek zorunda kaldığını itiraf ediyor oynar.
O, “Bir noktada doğru, doğru hızlıydım ve açıkçası şimdi değilim, bu yüzden bazı şeyleri kaybettim, ancak bu kadar hızlı olduğumda oyunda başka şeyler yapmak zorunda kalmadım.
“Öylesine güçlü bir silahtı ki, takımımı arkamdan tehdit edip, topu almak ve oyunculara koşmaktaydım.
“Fakat onu kaybetmeye başladığımda savunmacıları korkutmanın başka yollarını bulmak zorundaydım ve oyunun bu şekilde gelişir.
“Koşu zamanlamasını ve anı yakalamayı ve gelişmekte olan bir şeyin yerini alabilmeyi sağlamada çok daha iyiyim, şimdi koşularımın daha çok düşünülmüş olduğunu söyleyebilirim.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.