Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pete Townshend neden Kim’i terk edebilir

  • Listed: 9 Ekim 2017 10:05

Description

Kulak çınlamasıyla uğraşan gitarist, durumunun kötüye gitmesi durumunda 46 yıl sonra sonunda Kim’den ayrılmaya zorlanacağını açıkladı.
Bando arkadaşı Roger Daltrey ile 2010 turu yapma planları, yeni müzikal Floss üzerinde çalışırken Pete’nin işitme sorunları geri döndükten sonra hurdaya çıkarıldı.
64 yaşındaki Townshend, “işitme durumum bir sorun olacak olursa, gösterileri ertelemeyeceğiz” diye belirtiyor rollingstone.com. “İşimiz bitti. Konunun herhangi bir yolunu gerçekten göremiyorum. ”
Grubun muhtemel ölüleri haberi, Miami’deki Super Bowl’daki zafer performansından sadece birkaç gün sonra, 150 milyon izleyiciye 12 dakikalık bir karışıklık yaptığında geldi.
Pete, rock performansı arkadaşı Neil Young’ın performans kariyerini koruması için önerdiği yeni “kulak içi monitör” konusunda umutlarını sabit tutuyor. O, 30 Mart’ta Teenage Cancer Trust’ın yardımıyla Royal Albert Hall’da kutlanan rock operası Quadrophenia’yı gerçekleştirdiğinde cihazı deneyecek. Daltrey bunun arkadaşı için yapabileceği ya da kopabileceğini itiraf ediyor. “Bu, Pete’nin duruşmasının iyi bir testidir” diyor. “Denemedikçe bilmeyeceğiz”

    1964’te olay yerine patladı ve My Generation adlı isimleriyle ünlü oldu. Grubun orijinal bateristi Keith Moon, alkolizmle savaşmasına yardımcı olan aşırı dozda reçeteli hapların ardından 1978’de öldü.
Basçı John Entwistle 2002’de bir kokain kaynaklı kalp krizinden öldü, gece Las Vegas’ta bir striptizci geçirdi. Townshend ve Daltrey, grubun ilk stüdyo albümünü 23 yıldır Endless Wire ile 2005 yılında piyasaya sürdü.
Kısa süre önce Pete, duruşmasıyla ilgili artan endişeleri kabul etti. “Yaşlandıkça doğal olarak işitme kaybım oluyor” dedi. “Bu yüzden büyük özen göstermeliyim.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.