Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

PM yola çıkan milletvekilleri için haraç açtı

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:45

Description

Hazine Seçimi Komitesi’nin şu anki başkanı Bay McFall, bir sonraki genel seçime katılmayacağını söyledi.
Dört yaşındaki 65 yaşındaki babası “normal emeklilik yaşına” geldiğinde 23 yıl sonra bir milletvekili olarak görev yapmanın zamanı geldiğini söyledi.
West Dunbartonshire seçim bölgesini temsil eden Bay McFall, yakın zamanda hangi isimle seçildi? Tüketici Şampiyonu, tüketiciler için finansal hizmetleri iyileştirme çabaları nedeniyle.
Gordon Brown şunları söyledi: “John, 23 yıldır Dumbarton için şampiyon oldu, bakan ve 2001 yılından beri Hazine Seçimi Komitesi’nin seçkin bir başkanı olarak görev yapıyordu.
“Eşi benzeri görülmemiş çalkantılı dönemlerde, John parlamentoyu ve İngiliz halkını durgunluk döneminde nasıl yöneteceği konusunda cesaretlendiren ve güvence altına alan yetkili bir ses olarak kaldı.
“Parlamento ve Dunbartonshire halkı bilgece danışmasını özleyecektir.”
Bay McFall, 2005 yılındaki göreve tekrar seçilmeden önce 2001 yılında Avam Kamarası Hazine Seçimi Komitesi başkanlığına seçildi.
Bankacılık krizinin ardından komite, İngiltere Merkez Bankası müdürü Mervyn King ve İskoçya Kraliyet Bankası’nın CEO’su Sir Fred Goodwin’in de aralarında bulunduğu yüksek profil rakamlarını ızletti.
McFall kararını yerel parti üyelerine dün gece bir toplantıda açıkladı ve şunları söyledi: “West Dunbartonshire’daki İşçi Partisi ve İşbirliği Partisini temsil etmekten onur duyduk ve ayrıcalıklı davrandım ve gelecekteki siyasi başarısına desteğim sözü vermeye devam edeceğim, hem yerel olarak hem de ulusal olarak. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.