Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pompey, iktidara rağmen emindir

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:05

Description

Yüksek Mahkeme Yargıcı Justice Newey, büyük vergi faturalarının KDV bölümünün £ 7.5million ile aşırı değerlendiğini savunarak kulübe karşı karar verdi. Ancak görüşlerini “zor” olarak nitelendirdikten sonra, Bay Justice Newey kulübe itiraz hakkını verdi. Beklenen itirazın başarılı olması halinde, dilekçe son duruşmaya varmadan önce karar iptal edilecek ve HMRC’nin kararı kaldırılacaktır.
Kulüp, Portsmouth’un yasal temsilcileri Neumans LLP ile birlikte yaptığı açıklamada, “Destekçilerine ve sabrına sürekli destek verdikleri için bir kez daha taraftarlara teşekkür ediyoruz. Sahibi, yönetim kurulu ve iştirakçiler hayranlarını çalıştıklarından emin olmak istiyorlar. olumlu bir çözüm yolunda ilerlemeyi çok zorluyor ve bu konunun bizim lehine çözüleceğinden eminiz “dedi.
Pompey’in itirazını sunması için yedi günlük bir pencere var.
Yargı Bürosu Genel Sekreteri, Yargı Bürosu Ofisi sözcüsünü daha önce şu ifadeyle açıkladı: “Bugün Yüksek Mahkemede Newey, Portsmouth City (sic) Futbol Kulüp Limited’inden bir dilekçe hazırlaması için başvuruyu reddetti. HMRC’nin dilekçesini sekteye uğratacağını düşünen duruşma, vaktinden sonra gerçekleşecek. ”
Bu duruşmanın şimdi 10 Şubat’ta temyiz bekleniyor ve sonuç Portsmouth’a idari açıdan ilk Barclays Premier League kulüp olma yolunda bir adım daha yaklaşabilir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.