Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pompey özlüyor ödeme rehini

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:00

Description

Kulüp yetkilileri Pazartesi günü oyuncuların ücretlerinin ertesi günü ödeneceğini ancak daha fazla ertelenme olduğunu belirtti.
PFA genel müdürü Gordon Taylor, kulübün oyuncuları Çarşamba günü ödemekten umutlu olduğunu söyledi. Taylor, Basın Birliği Sporuna Salı günü şunları söyledi: “Oyuncuların bugün ödenmesini bekliyorduk ancak bu olmamıştı Kulübümüze, yarın onlara ödeme yapmaları konusunda umutlu olduklarını söyledik.”
Kulüp, PFA’ya en son ertelemenin, eksikliği karşılamak üzere kısa vadeli bir kredi anlaşması yapıldıktan sonra yapılması gereken evrak işlemesine bağlı olduğunu söyledi.
Bu sezon kulübün bir ödeme tarihini kaçırdığı üçüncü kez. Kulüp için bir başka darbe ile Premier League, Portsmouth’a, transfer ambargosu kaldırılmadığı sürece Jamie O’Hara’yı kredi imza olarak tekrar üye olamayacaklarını söyledi ve bu transfer sırasında bunun olup bitme şansı yoktu. penceresi.
Tottenham orta saha oyuncusu anlaşması 15 Ocakta bitti ancak Spurs, Pompey’de kalmasına izin verdiklerini görmekten mutluluk duyduklarını belirtti.
Bir Premier League sözcüsü “Kayıt ambargosu hala mevcutsa, Portsmouth onu tekrar kayıt altına alamaz” dedi.
Bu arada, borçlarını yeniden yapılandırmak için Portsmouth tarafından üstlenilen avukat Daniel Azougy, kulübün “karışıklığa” sahip olduğunu itiraf etti.
Eski sahibi Alexandre Gaydamak, yaklaşık 30 milyon avroya borcu olduğunu ve başında gelmesi beklenen HM Revenue and Customs’tan bir dilekçe yazdığını söyledi.
Azougy The Guardian’a şunları söyledi: “Her şeyden önce oyuncuların maaşlarını vaat ettiği gibi ödeyeceğimizi umuyoruz. Fakat kimse kulübün ne kadar karmaşa olduğunu bilmiyor.” Portsmouth’taki insanlar ve taraftarlar ne kadar minnettar olacağını bildiklerinde biz yapmaya çalışıyoruz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.