Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pompey yeni bir saha savaşı ile karşı karşıya

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:20

Description

Sahada oyunun zamanında başarısız olması, Premier League’in yüzeye yeterli korumayı sağlayamadığını söyleseydi, kulübüne £ 500,000’a mal olabilir.
Halihazırda sadece Fulham ve Pompey’in, “başka bir yeterli sistem” olarak kabul edilen yere sahip olmadığınız sürece, en iyi uçuşlarda alttaki ısıtma seviyesi yok – Premier Lig’e girme şartı.
Her kulüpte her demirbaş için uygun bir zıvana ulaşma imkânı bulduğu için – Aston Villa’ya karşı karşı karşıya kaldıklarında ısınmayan Wigan haricinde – “yeterli” çubuğu gerçekten çok yüksek ayarlandı.
Boruların montajı için sahanın kazılması için yaklaşık 500.000 £ mal tahminin yapılması bekleniyor. Manchester şehri daha fazla paraya sahip olabilir, ancak soğukluğunu görme konusunda sorunlar yaşıyorlar.

    Manchester United karşısında Carling Kupası yarı final öncesinde 2.000 kişi emir verdiği halde, kulüp dükkanında eşarplar tükendi.
Müdür Roberto Mancini yeni bir tane istemiyor. Bunun yerine onun “şanslı” ödünç almış olanı ile yapışıyor – ki bu üç yaşında ve yıkanmadı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.