Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Portsmouth’un bir başka sahibini bulmak için sadece bir hafta var … ya da büste gidelim

  • Listed: 8 Ekim 2017 15:05

Description

Portsmouth, Majesteleri’nin Geliri ve Gümrükleri ile görüşmelerin ardından başarısız olan bir milyondan fazla sterlinli vergi mahkemesi kararı aldı.
Şimdi, mali işleriyle ilgili bir açıklama yapmak için bir hafta kaldı.
İcra Kurulu Başkanı Peter Storrie, Pompey’in yeni bir mal sahibi bulmak için umutlu olduğunu söyledi. Bu sezonun beşincisi olacak ve fatura ödenecek.
Kulüp, Majesteleri’nin Gelir ve Gümrüklerine para borçlu ancak görüşmeler, paranın bir kısmını geri ödemek ve daha fazla borcun yeniden düzenlenmesi için anlaşmaya varıldı.

Bayan Registrar Derrett, şirketin ticaretine devam edeceğini ve ödenmeyecek daha fazla borca ​​sahip olmasından korktuğunu söyledi.

    Dedi ki: “Bu şirketin mali durumu hakkında çok endişeliyim. Bana göre, bu şirketin iflas ettiği halde şüphesiz ticaret yaptığı gerçek bir risk.
“Açıkçası, sarma sırası düzenleyerek yalnızca şirket için bir iş değil, taraftarların kendileri için çok ciddi sonuçlar doğuracağını biliyorum, fakat kesinlikle dikkate aldığım bir düşünce değil.”
Portsmouth, HMRC ile tartışmakta olan 7,4 milyon £luk bir KDV ile karşı karşıya. Ayrıca, Çarşamba günkü dilekçesinin bir parçası olmayan ödenmemiş PAYE ve Ulusal Sigorta’ya 4,7 milyon sterlinlik borcun ödenmesi gerekiyor.
HMRC’yi temsilen Gregory Mitchell QC, “Bu şirketin iflas etmediğine dair hiç şüphe yok ki açıktır. Ödeme masrafları konusunda hiç kanıt sunamamışlardır. Çok borç var ve bunlar ödenmemiş “dedi.

    Yönetici Avram Grant şunları söyledi: “Ben mahkemelerde bile bir şeyler söylemek istiyorum – futbol bir artı değil ikisi iki, tutkulu bir oyundur.
“Hiçbir şey hissi olmayan açık bir iş değil – orada
hayranları, oyuncuları ve kendi hislerimi. Futbolda sorunlar var
bundan daha fazlası. ”
“Bu kulübün
hayatta kal. Bu futbol daha önemlidir. 112 yaşında.
Geleneksel bir İngiliz kulübü ve bu şartlar altında yapıyorum
Bu kulübü canlı tutmak için her şey, ancak tek başıma yapamam.
“Mali durumu bilmiyorum ama savaşmaya ve tutmaya çalışıyoruz.”

    TAHVAN: TESLİM EDİLEN FUTBOL YARATILDI?

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.