Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Powell içecek yoldaki şarj konusunda

  • Listed: 8 Ekim 2017 23:05

Description

28 yaşındaki adam, Pazar günü erken saatlerde ekibinin İskoçya’yı heyecanlı bir Altı Millet Meclisi maçında yenmesinden saatlerce tutuklanmıştı.
M4 otoyolunun 33 numaralı kavşak noktasındaki servis istasyonunda, 28 yaşındaki bir başka adamla ekibinin kaldığı Glamorgan Vale’deki kaplıca otelinin yakınında gözaltına alındı.
Güney Galler Polisi, Powell’ın “içki içerken uygun olmayan bir aracı sürmek “le suçlandığını söyledi.
Polis, diğer adamla birlikte tutuklandı ve daha sonra bir alkol ölçeri testi yaptıramadı. Adamlar arabacı otobana sürmedi.
Powell’ın menajeri Mike Burton, BBC Radio Five Live’ye yaptığı açıklamada, oyuncunun “olanlardan dolayı çok üzgün ve utanmış olduğunu” söyledi.
“Andy, Galler’in Cardiff’teki Cardiff’teki İskoçya zaferinden sonra Cumartesi günü kutluyordu: ertesi sabah arkadaşıyla görüşecekti, onu Brecon’ta yaşayan ve onu eve götürecek olan bir kişi vardı. takım ya da herhangi bir şey.
“Andy kalktı sabah saat 6.30’da, öğleden sonra saat 07.00 sıralarında, tesislerin hazır olmadığı kahvaltıya indi,” Neden oraya ulaşabileceğimiz otoyol servislerine gitmiyoruz? “Dediler. Resepsiyonun dışına çıktılar, orada bir golf arabası vardı ve polisin oraya nasıl ulaştıklarını sordukları servislere ulaşmak için bunu kullandılar. ”
Powell’ın testi geçemediğini doğruladı ve ekledi: “Andy hayal kırıklığına uğramış ve kendisini bu konumda bulmaktan utanıyordu. İçki kullanımını herhangi bir şekilde affetmiyor ya da kınamıyor ve yanlış bir değerlendirmeydi. Üzgün ​​olduğunu ve ona karşı karşıya kalacağını söyledi. .”
O, 2 Mart’ta Cardiff Sulh Ceza Mahkemesinde görülecek.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.