Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Rahipler, lotus tapınağından 4 m uzaklıkta rake yaparlar

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:05

Description

Devon’daki Buckfast Abbey’de kurulan dini düzen, bu gazetenin yeni rakamlarına göre, sadece beş yılda kârının yüzde 75 yükseldiğini gördü.
Buckfast Abbey Trust’a ait bir yan kuruluş olan Dart Abbey Enterprises, 2003 yılında £ 836,000 karla kıyaslandığında, 2008 yılında £ 4.2million ciro elde ederek, 1.4 milyon pound kar elde etti.
Bir İskoç piskoposu, şarabın Benediktaş yapımcılarının “kült” statüsünü kaybetmek için ürünlerini kafein ve alkol içermeksizin yeniden başlatmalarını istedi.
Alkolle ilişkili şiddet suçuna karışan genç suçluların yüzde 43’ü altı fıstık kafein kadar kafein içeren bir şişede Buckfast içtiğini belirtti.
İskoçya’nın en büyük polis teşkilatı Strathclyde, silah olarak kullanılan şişelerin bulunduğu 114 saldırı da dahil olmak üzere, üç yıldır 5.000 suçta bir faktör olduğunu ortaya çıkardı. Bu, İskoçya’nın toplam içecek satışlarının sadece yüzde 0,5’ini oluşturan tonik şaraba rağmen.

    Doğru Rahip Bob Gillies, Aberdeen ve Orkney Piskoposu, dün Buckfast gibi “zararlı” bir içki üretmenin St Benedict’in öğretilerine karşı olduğunu ısrarla vurguladı.
O, “Rahibelerin niyeti suç yaratmak değil, ama önemli olan, Buckfast’ın kült bir içki haline geldiği ve yapmamız gereken şey, onu kült bir içecek olmaktan alıp götürmek.
“Bunu yapmanın yollarından biri, kafeinden kurtulmak ve alkolsüz yapmaktır; bunu yapmak için rahiplere selamlarım.”
Buckfast Manastırı, Roma Katolik okullarını, kiliselerini ve diğer iyi eserlerini finanse eden çok milyon poundluk hayırsever bir güven. 11. yüzyıl manastırındaki catering, perakende satış ve konferanslardan para kazanan Dart Abbey Enterprises, tüm kazançlarını verasız Hediye Yardım bağışı olarak güvene geri gönderiyor.

    Bu bağış 2008’de 1.46 milyon lirada gerçekleşti ve 2003’te £ 726.000’den neredeyse iki katına çıktı.
İçki, Hampshire şarap tüccarları J Chandler

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.