Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

RBS patronu bonusu feragat etmeye hazır

  • Listed: 9 Ekim 2017 08:15

Description

İcracı, banka için öngörülen ağır kayıplar karşısında baskı altına girdikten sonra 2009 için bir ödeme yapmayı reddedecek kadar hazırlanıyor.
Bir dizi kurtarma işleminden sonra% 84 vergi mükellefi olan RBS’nin Perşembe günü sonuçlarını açıklamasıyla birlikte yaklaşık 5,3 milyar sterlin açığı bildirmesi bekleniyor.
Barclays’ın üst düzey patronları geçen hafta ödeme yapma hakkından feragat etmeyi seçtikten sonra, Hester’in bonus tahsisatını almama kararı geldi.
RBS şefi, mali krizin üstünde iş başladıktan sonra bankayı sağlık durumuna geri döndürmek için beş yıllık bir planın ortasında.
Ödeme paketi, bankasını yeniden yapılandırma çabaları ve kârlılığı temel alınarak ebeveynlerinin çok fazla olduğunu düşündüğünü söyleyen 9.7 milyon sterline ulaşabilir.
RBS’nin, Hükümet’in tahsilat bankalarında tutulan bonus potasını yöneten gövdesi olan UK Financial Investments (UKFI) ile yaptığı görüşmelerde olduğu anlaşılıyor.
Mevcut tahminler, yatırım bankacılar için toplamda yaklaşık 1.3 milyar dolar tutarında bir kayıp oluşturuyor ancak grupta ikinci bir kayıp yaşanmasının tahminlerine rağmen. RBS 2008 için 24,1 milyar sterlinlik bir vergi öncesi zarar kaydetti ve bu düşüş çok dar olmasına rağmen geçtiğimiz yılın aynı döneminde kırmızı kalması bekleniyor.
Banka çalışanlarının yüksek kazançlı personeline 2009 yılı için nakit ikramiye ödenmeyecek, ancak personel 39.000 dolardan daha az ödenen eve nakit bonus £ 2.000’e kadar çıkabiliyor.
Bay Hester, firmanın bonus mevsiminde yatırım bankacısına “kaçırabileceğimiz minimum miktarı” ödeyeceğini, ancak bankanın kilit personeli çekip korumak zorunda kalabileceği konusunda uyardığını söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.