Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Reds, Rodriguez için fırladı

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:55

Description

29 yaşındaki kanat oyuncusu İspanyol başkentinde dört yıl geçirdikten sonra Rafael Benitez’in yanında üç buçuk yıllık bir anlaşma imzaladı.
Tıbbi ve anlaşmaya varılan şartları geçtikten sonra Rodriguez, uluslararası temizliğe tabiyen anlaşma konusunda kaleme kağıt yazdı. Reds’in patronu Benitez, kulübünün web sitesinden liverpoolfc.tv’ye “Karakterli ve iyi zihniyetli oyuncular arıyorduk” dedi.
Benitez şunları ekledi: “Arjantin ve Atletico Madrid için oynadı ve kişilik sahibi bir oyuncu.
“Sağa, sola veya ikinci forvet olarak üç pozisyonda oynayabilir – aradığımız şey çok pozitif bir zihniyet sahibi biri.
“Topu rahat hissediyor, pas geçirebilir ve elinde bulundurmaya devam edebiliyor, kutuya girip golleri atması iyi bir puanı veriyor, her sene orta saha sağ tarafında beş ila 15 gol atıyor.
“Geçmişte Atletico Madrid’de yaptığı gibi yapmadığını biliyorum, ancak Arjantin ile gerçekten iyi geçiyor ve Dünya Kupası için etkilemek istiyor.”
Benitez, Rodriguez’in Javier Mascherano ve eski Atletico takım arkadaşı Fernando Torres’in yardımıyla çabucak yerleşeceğini umuyor.
“Mascherano ve Torres’i biliyor ve bazı oyuncular için bir asansör sağlayabilir,” dedi Liverpool patronu. Bence o İngiliz futboluna uyum sağlayacak, çünkü zekice bir oyuncu ve sahada iyi pozisyon alıyor.
“Bu, oyunun hızına göre ayarlama meselesidir ve biraz zamana ihtiyacı olacaktır, ancak etrafındaki bu oyuncular onun için daha kolay olacaktır.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.