Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Reid, Mowbray için destek gösterdi

  • Listed: 9 Ekim 2017 00:45

Description

Mowbray geçen yaz Gordon Strachan’ın yerine geçerek bir vaftiz törenine katlandı. Hoops, Noel’den önce üç kupa maçından düştü ve şu an Clydesdale Bank Premier League’de Rangers’ın 10 puan gerisinde kaldı.
Ancak Mowbray’ın Celtic’in “parkta hayal kırıklığı yaratan performansını” itiraf etmesine rağmen, kulübün ciroda çarpıcı bir düşüş ve borç artışı yaptığını bildiren Reid, Herald’a şunları söyledi: “Destekçilerinin hayal kırıklıklarını ve hissettikleri kaygıları anlıyorum. Onların oynamak istediğimiz her maçı kazanmamızı istiyorum ama ekibin yeniden inşası zaman alıyor ve şimdi büyük bir değişim dönemindeyiz “dedi.
“Destekleyenler genellikle aynı zamanda alanın yeniden inşasını ve başarısını istiyorlar ve ben de aynı durumdayım … Ancak Tony, bu büyük mücadeleyle yüz yüze kalırken sadakat ve ahlaki desteğini bekleme hakkına sahiptir.
“Dolayısıyla müdürü hem ahlaki desteğimizle hem de kulübün uzun vadeli başarısını sağlamak için gerekli kaynaklarla destekleyeceğiz.
“Tony’ye sadakat ve destek vermesi için borçlu olduğumuzu düşünüyoruz. Yeniden düzenleme görevi çok büyük ama dediğim gibi, hepsi Celtic’in sahadaki uzun vadeli başarısını sağlamakla ilgili.”
Genel Sekreter Peter Lawwell, “Bir futbol kulübü etrafında dönen büyük bir projeydi, uzun vadeli bir projeydi ve zaman ve strateji gerekiyor” dedi.
Mowbray’ın Ocak aktarma penceresinde sekiz oyuncu işe almasına izin verildi.
Lawwell şunları söyledi: “Yaz aylarında da büyük miktarda yatırım yaptık: Temel olarak, her transfer penceresinde amaç, girdiğimizden daha güçlü bir şekilde ortaya çıkmaktır. Çalışmakta olan bir finansal stratejimiz var ve yöneticiyi desteklememize izin veriyor. yeniden yapılanma planlarında. ”
Kulüp yaz aylarında harcayacaklarını sordu ve şunları söyledi: “Strateji devam edecek” Dediğim gibi, kulübü yeniden inşa etmek istiyoruz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.