Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Richardson, amfar gala’da hatırlanacak

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:25

Description

Aktör Liam Neeson’la evli olan trajik yıldızı geçen mart ayında (09) Kanada’nın Montreal kentinde düzenlenen kayak sonrasında hayatını kaybetti.
Annesi Vanessa Redgrave, 10 Şubat (10) tarihinde New York Moda Haftası’nı başlatacak olan haraç için Meryl Streep ve kuruluşun kurucu başkanı Dr. Mathilde Krim tarafından katılacak.
Gala gerçek bir aile ilişkisi olacak – Richardson’un kızkardeşi Nip / Tuck yıldızı Joely Richardson da bu etkinlikte rol alacak – olayın Redgrave ile birlikte başkanlığını sürdürecek.
Natasha hayırseverliği ile tanınıyor ve geçen yıl onun ölümüne kadar 2006’da mütevelli amfarı yönetim kurulunda görev yapıyordu (09).
Yardım çalışmaları, kısmen AIDS’le ilişkili sağlık sorunlarından 1991’de hayatını kaybeden babası Oscar’ı kazanan Tony Richardson’ın ölümünden esinlenmiştir.
Haraç ilan edilerek, amfAR yönetim kurulu başkanı Kenneth Cole, “Natasha, amfAR için anlamlı ve ikna edici bir sözcüldü ve tutsaklık, zarafet ve istihbarat eşsiz kombinasyonu onu AIDS ile mücadelede mükemmel bir elçilik yaptı” diyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.