Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Rio Ferdinand poster için bale dans günlerini canlandırıyor

  • Listed: 8 Ekim 2017 15:50

Description

İngiltere kaptanı Rio Ferdinand’ın bale dansçısı olarak geçmiş yaşamı, tarihin en önemli figürlerinin hikayelerini içeren Ulusal Portre Galerisi için yeni bir poster kampanyasının parçası.
Geçen yıl Mart ayında alınan Mark Guthrie’nin bir fotoğrafında, John Terry’nin iddia edilen bir olay karşısında lütufla kaplandıktan sonra İngiltere kaptanı olarak adlandırılan futbol yıldızı, deri koltukta rahatlamaya başladı.
Stüdyo portresi galeri kalıcı koleksiyonunun bir parçası.
Poster, Central Defender, Central to England, Central School of Ballet kelimeleri ile süslenmiştir. Bu, Ferdinand’ın genç bir dansçı olarak dört yıllık kariyerine atıfta bulunmaktadır.
Sanatçının LS Lowry, Kral Charles II, Lord Nelson ve İskoç İsa Kraliçesi gibi sanat kampanyası için gizli hikayeler içeren birkaç kilit tarihçiyi bir araya getiriyor.

    Pazarlamanın sürüşü – Başka Bir Bakış Alın – adı verilen ziyaretçilere, galeri ziyareti sırasında öğrendikleri beklenmedik gerçekler hakkında bir fikir verir.
Scots’un golfle olan sevinci Mary Queen’i ve Manchester’daki kiralık koleksiyoncusu Lowry’nin 40 yaşındaki dokuz beş işini kampanya için diğer posterlerde gösteriliyor.
Nelson’ın kronik denizcilikle savaşı ve Kral Charles II’nin Londra Büyük Ateşi 1666’da patlak verdiğinde şahsen alevleri kesme çabaları gibi.
Ulusal Portre Galerisi
Bilgi: www.npg.org.uk / 020 7306 0055
Giriş ücreti yok

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.