Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ronnie Wood yalnız bir tur planlıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:10

Description

The Rolling Stones, 2010 yılında yola çıkacak bir planının bulunmadığını açıkladı ancak Ronnie (62 yaşında), müzik kariyerini canlandırmak ve tekrar canlı oynamak için hala endişeli bir halde duyuyoruz.
Geride kalan ünlü yıldız, geçtiğimiz hafta gerçeklik şovu Celebrity Big Brother’de ilk ev arkadaşı olmayı başaramamış olan 21 yaşındaki Rus Katia Ivanova ile olan talihsiz ilişkisi ile daha iyi biliniyordu; ancak arkadaşlar “en iyisini” yapmaya hevesli olduğunu söyleyin.
“Ronnie, Stones’un tekrar bir araya gelmesi üzerine bankacılık yapıyordu, ancak şimdilik gündemde değilken, yakın gelecekte tekrar canlı performans göstermeye kararlı” diyor Shaggy saçlı rockın bir arkadaşı.
Ronnie, 1964’te The Birds’a katıldığından bu yana profesyonel bir müzisyen oldu. The Faces, Jeff Beck Grubu ve The Creation’da Stones ile birlikte oynamaya gitti.

    Arkadaþýna ekliyor: “Bir araya getirmekte bir sorun yok” dedi. “Müziğinin kişisel hayatının gölgesinde olduğunu biliyor ve yoluna devam etmek istiyor. Ronnie her şeyden önce bir müzisyen ve turne kanında. ”
Alkolizm ile yedi kez rehabilitasyon gezisi düzenleyen Wood, birlikte 20 yıldan sonra birlikte 2008’de 54 yaşındaki eşi Jo’dan ayrıldı.
Geçen Aralık ayında, Katia’yla olan ve Jo’yu terk ettiği için üzülmesinden sonra polisle ilgili ihtiyati tedbiri aldı. Tur için fiziksel olarak uygun olmayan bir durum olduğu ve Stones’un liderlerinden Sir Mick Jagger’in desteğini alanların arasında bulunduğu endişeleri vardı.
Ancak Ronnie sakinleşmenin çok az bir işareti gösteriyor. Geçtiğimiz hafta Wembley Arena’daki PokerStars.com Masters adlı bilardo turnuvasında Hannah Kamelmacher adlı genç bir Rus güzellikiyle karşılaştı ve Pazar günü bir başka gizemli kadınla olaya geri döndü.

    “Ronnie, daha önce bu yıl ortaya çıkacak yeni bir albüm kaydetti.” “Şimdi gerçekten tanıtmak için bazı şovlar düzenlemek istiyor.”
Ronnie’nin bir sözcüsü yorum için mevcut değildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.