Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sahte savaş madalyaları kahraman sahtekar olduğunu reddediyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:25

Description

Roger Day, SAS’ın ünlü kumlu renkli berferi ve 21 madalya takiben 600 savaş muhabirinin yanı sıra fotoğraflandı.
Warwickshire’deki Bedworth’teki gazileri tezahürat yapmak için sokaklara götüren yüzlerce iyi dilekçinin yanı sıra Afganistan’da öldürülen asker aileleri arasında durdu.
Ancak organizatörler, donuk mavi ceketinin sol göğüsündeki cesur madalyaların şaşırtıcı bir dizi fark ettiklerinde şüpheli büyüdü.
Tüm sıralardaki madalyalar, yabancı kampanyalar için madalyalar ve çılgınca farklı çağlardan gelen savaşlar için madalyalar, ellili yılların ortalarındaki Kore çatışmasından 1982’de Falklandalara kadar.
Geçit törenleri organizatörleri tarafından itiraz edildiğinde, kalabalığa kaybolmadan önce bir taklitçisi olduğunu itiraf ettiği iddia ediliyor.

    Ancak dün, Leicestershire, Earl Shilton’daki evinin dışında dolandırıcılık yaptığı ve tehdit altındaki gazetecileri reddetti.
O uyarıda bulundu: “Eğer kaybolmazsan, askeri yeteneklerimi kanıtlayacağım.
“Ben yalancı değilim. Bedworth geçit töreninde hiç kimseyle karşı karşıya kalmadım. Onu acı sonuna kadar gördüm ve daha sonra bazı eski SAS arkadaşlarıyla içki içmeye başladım. ”
Resmi Sekreterlik Yasası uyarınca seçkin güçte vaktinden bahsetmekten alıkonulduğunu söyledi.
O ısrar etti: “Hepsi uygun pukka kampanya madalyaları.
“Ben İngiliz kuvvetleri ile birlikte hizmet ederken çatışmalar kazandı madalyalar. Tek söyleyebileceğim, Güney Atlantik, Körfez, Kuveyt ve bir veya iki diğer istasyon. ”

    Komşular dün “kahramanın” gerçek bir fantastik hayatı olanları tanımlamak için kullanılan gerçek bir Walter Mitty olduğunu söyledi.
Biri “Mercedes Benz rozetini değiştirip onu Akıllı arabasına koyduğunda – bu beni güldürür” dedi. Day içeceklerin bulunduğu cırt cırtlarındaki kurallar, ceketinin üzerine bir SAS iğne rozeti giyerek öfkeye neden olduğunu söyledi.
Bir kim adını vermek istemeyen şunları söyledi: “Roger kötü bir yalancı ve nihayet gelişimini üstlendiğini görmek harika.
“Eşini içki içmek için dışarı çıkardı ve ormanda ceket giyip kravat taktı.
“SAS’a hizmet etmekle ilgili hikayeleri herkese taşıyordu.

    “Bir asker olan bayanlardan birinin orijinal olup olmadığını sordu çünkü alaydan hiç kimsenin askeri olmayan bir kapasitede resmi bir rozet giymesi imkansızdı.
“Çok sinirli ve agresif olmaya başladı. Onu tuttum ve gitmesini istedim.
“Çok korktu ve kuyruğunu bacaklar arasında bıraktı.”
Bedworth geçit töreni sekreteri Jim Nicholson, 67, Bay Gününü “utanç verici” olarak nitelendirdi. 1961’den 1967’ye kadar Paraşüt Alayı’nda görev yapan altı kişinin dedesi şöyle dedi: “Böyle aptalların birkaç kez katılmaya çalıştık ve kaybolmalarını söyledik.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.