Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Saracens tüm Wray’i çınlıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 19:30

Description

Saracens’in uzun süredir acı çeken başkanı Wray son 14 yılda kendi paralarının yaklaşık 20 milyon poundu civarında para döktü ve yalnızca sevgili kulübünün İngilizce rugby zirvesine geciken varışlarını duymak için mahkum bir proje çıkardı. .
Güney Afrikalıların hepsi, izlemek çok zor, sahte bir pozisyonda – Saracens, dikkat çekici bir sezonun ilk yarısında eleştirileri tam olarak kazandı. Wray çapraz mı Bir şey değil. Kulübünün hala potansiyel şampiyon olarak ciddiye alınmadığını memnuniyetle karşılıyor.
“Radarın altından geçmekten oldukça hoşlanıyorum. İnsanlar harika olduğunuzu söylüyorsa, o zaman sorununuz olabilir, “dedi Wray. “Geldiğimizi sanmıyorum. Asla hayata varamazsın; sen sürekli seyahat ediyorsun.

    “Bu başlangıç ​​beklemiyordum ancak birkaç yıldır tablo üstüne yaklaşmamız bekleniyordu. Şimdiye kadar çok iyi, ama hala gitmek için yarım sezon var. Hala iyi oynuyor değiliz. Aslında, taraf koymuyoruz, bu yüzden amaçlarımızı bulması çok hevesliyiz. ”
Geçen Pazarın lig sezonunun ilk yenilgisine kadar, en yakın yarışmacılara karşı Londra İrlandalı, Saracens, dokuz lig galibiyetlerinin yedi’inin tek bir puanıyla geldiği yakın çağrının ustaları olarak itibara sokmuştu.
Toplu çözülmeleri konusunda çok şey söylüyor. Ragbi direktörü Brendan Venter, geçen sezon uzun süren bıçak ağrısı yapan 18 oyuncu boşaltılan acıdan sonra yeni kanını iyi seçti.

    “Ruh şimdi çok iyidir. Brendan ve CEO’lu Edward Griffiths insanları doğru karaktere götürmek için çok uğraş verdiler. Gelecek vatandaşların çoğunu Güney Afrikalılar da dahil olmak üzere Brendan’ın güvendiği insanlar var “dedi.
“Ordudan sonra, sağa sol tarafta ve tamamında güvenebileceğiniz çocuklar olması gereken yerde, ragbi nihai takım oyunudur ve bu güvene ihtiyacınız vardır.”
Bu birliktelik yarın Vicarage Road’daki form içi şampiyonlar Leicester’e karşı sert bir muayene olacak. Bir kereliğine yırtık pırıl pırıl eski yer ısınıyor olmalı ama bu sezonun başarısının arkasında kalabalıkları Watford’a sürekli olarak çekmemek, Saracens’in 2011’de kira süresi dolduğunda harekete geçmesine neden oluyor. İkinci evleri Wembley, “fırsat” olarak başarılı olduğunu kanıtladı.

    Wray’in sezonun kişisel vurgulamasına rağmen, yarım saatte 30 metreden topa çapraz bindirerek bir meydan okuma kazandıran parasız bir oyuncuya 250.000 £ için bir çek imzalamak zorunda kalsa da, Saracens Güney Afrika’yı dövüyordu. 46.000’in önünde.
Ancak iki yıl içinde Wembley’i doldurabileceğinden emin olsa da, İngiliz futbolunun evinde sezon başına “beş altı” maçtan fazla oynamayacaklarını söylüyor.
“Bundan daha fazlasına sahip olamayacağımı düşünüyorum, çünkü bir olay olarak kalmalı. İhtiyacımız olan şey, çok iyi bir stadyum, kimse daha çok grotty stadına gitmek istemiyor – harika iletişimlerle “dedi.
“Başka bir rugby club ile paylaşmayacağız – kendi boğazını aynı topluluğa pazarlasa da – ve Olimpiyat Stadı’ndaki güçlük, 2013’e veya 2014 yılına kadar azaltılmış formunda bulunmayacağına ve bir Saha çevresinde 10 şeritli atletizm izliyor. Hâlâ havada. ”

    Bu gelecek için; şu an Premiership’in peşinde ve Wray’in uzun ve masraflı olduğu 1998 Tetley Bitter Kupası zaferinden sonra sadece ikinci bir kupa ile ilgilidir.
Yolda bir sürü işe yaramaz, aksam yangın davranıyordu ve başkan suçlamalardan pay almaktan mutluluk duyuyordu.
“Yıllar içinde Saracens’in kaydına bakarsanız, hata yapmadığımı iddia edemezim. Ben en tepedeki adamım ve antrenörleri atadığımda antrenörlerin hatası olduğunu söylemek gülünç olurdu “dedi.
“Durumumdaki herkes size söyleyecek olursa, ağır bir yenilgi sonrasında veya finansal durum kronik olduğunda umutsuzluğun derinliklerine ulaşıyor ve” Bu süre için ne kadar sürebilirim? “Diye düşünüyoruz, ancak yine de ben çalıyorum.

    “Her oyuncudan önce hâlâ can sıkıcıyorum, ancak şimdi çok zor olduğumuzun farkındayım ve vazgeçmeyeceğim bir grup insanımız var” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.