Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Saray endişe Kate Middleton limbo olarak

  • Listed: 9 Ekim 2017 08:40

Description

Çift, Reading yakınlarındaki Bucklebury’deki Middletons’un beş yatak odalı evinin yakınındaki Pot Fırın’daki kulüpte ellerini tutarken neredeyse fark edilmeden gitti.
Ancak Kate’in ailenin katını terk etme konusundaki isteksizliği, mahkumlar için kaygılı bir duruma neden oluyor ve durumları giderek artan oranda endişe ediyor.
Yardımcılar Prens William’ın kamuoyunu geliştirirken yaptığı ilerlemeden ve bir RAF pilotu olarak eşzamanlı kariyerinden memnuniyet duymalarına karşın, Bayan Middleton’un önümüzdeki iki veya üç ay içinde kendisini nasıl yerine getireceği konusundaki şaşkınlık yüzünden memnun kaldılar Kraliyet Ailesi’ne katılmadan yıllar önce.
William yardımcısının hissettiği hayal kırıklığı, romantizminin geleceği ile ilgili değil (sonunda evlenecek olmasa da değil, ne zaman olacağının kabul ediliyor).

    Prenses’in danışmanları tarafından Kate’e Kate için hayır kurumlarıyla birlikte uygun işler hakkında bir takım önerilerde bulunulurken, Belle Robinson gibi modacı zincirinin sahibi Jigsaw’un (Kate’in bir aksesuar olarak yarı zamanlı bir işi olduğu Middleton ailesinin diğer arkadaşları) alıcı), ticari dünyadaki diğer fırsatlar konusunda ona danışmıştır.
Geçen hafta Kate’in kardeşi James ile “gizli Chelsea’de lüks bir kek mağazası açma planları” üzerinde çalıştığı bildirildi.
Dün, bununla birlikte, Middleton ailesinin bir arkadaşı 22 yaşındaki fırın firması için bir web sitesi tasarımı konusunda James’e yardım ederken, pasta hazırlama setleri satan yeni işiyle daha yakından ilgilenmek için bir gündem olmadığını söyledi. .

    Benzer şekilde, Kate’in Londra’ya dayalı olaylar şirketi Masa Talk’ta çalışan kızkardeşi Pippa’ya upmarket partileri düzenlemeye yardımcı olmak istediğini de öne sürdü. Bu, Middlet ailesinin varsayımsal işverenlerin Kate’in Prens William’ın sevgilisi konumundan istifade edebileceği yönündeki sürekli kaygısı nedeniyle de bir seçenek değildir.
Bana söyleniyor: “Kate’in ebeveynleri, özellikle annesi Carole, paranoyla sınırlanan korkuya sahip, bir sonraki korku var.
Elbette onlar, Waity Katie ve onu William’ın hazır olmaya hazır olana kadar suyun içine giren bir kız olarak gördüğü kamuoyunun algılanışından habersizler, ancak kızlarının bir şekilde ileri gitmesine nasıl yardımcı olacağı konusunda sıkışıp duruyorlar hangi Royals üzgün olmaz.

    “Gerçek şu ki, bir ayağınızı yanlış koymaktan korktuğunuzda William’ın kız arkadaşı olmak çok eğlenceli değil.
“Tabii ki onunla Mustique gibi yerlere gitmek güzeldir, ancak hayatı Prens’in takvimiyle belirlenir. O, gerçekten derecesini kullanamayan ya da sanat ve fotoğraf alanındaki ilgilerini keşfedemeyen parlak bir kız. Kayıtsız bir halde hissediyor. William’ı sevdiği kadarıyla alternatiflerin ne olabileceğini merak ediyordu. Kötü günlerde, yaptığı her şey hakkında iki kez düşünmesi gerektiğinde ve insanlar bir bardak süt alırken ona bakıyor; hapsolmuş hissediyor. ”

    Kate, neden web sitelerini tasarladığı ve şirketin çocuk parti araç gereçlerinin fotoğrafçı olduğu başta gelen aile şirketi Party Pieces ile evde en güvenli seçeneği seçmeye ve ara sıra yardım etmeye devam ediyor. Bir prenses olmanın bütün bir dünya, ve bir yaş gibi görünmesi gerekir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.