Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Şehir ‘doğru kulüdür’ – Tevez

  • Listed: 11 Ekim 2017 01:25

Description

Arjantinli futbolcu, geçen hafta Eastlands’daki Carling Kupası yarı finalde oynanan karşılaşmasının ilk ayağında kulübüyle olan rekabeti hızlandırdı ve ardından Birleşik kaptan Gary Neville ile olan tükenmesi.
City, Red Devils’in kredi anlaşmasını kalıcı bir düzenleme haline getirmeyeceğine karar verdiği yaz aylarında Tevez’i imzalamak için adım attı ve 25 yaşındaki Daily Mirror gazetesinin aktardığına göre “Ben, Herkes, taraftarların bu kulüpte ne kadar önemli olduğunu bilir ve onları mutlu edersem bu bir onurdur.
“Kente geldiğim andan itibaren aldığım hoş geldiniz çok özel oldu; sevilmek için hazırlandım ve bu herhangi bir futbolculere çok şey ifade ediyor.
“Sanırım Birleşik hayranlar zor denediğimi biliyor, şehir şu anda kulübüm, her şeyin bir parçası hissettiğim bir yer” Belki de bu her zaman Birleşik Devletler’deki gibi değildi. ”
Tevez, geçen hafta maçın ilk golünü atarak, Neville’ye ısınarak elini kolunu sıvadı ve Bay Alex Ferguson’un Güney Amerika’dan Old Trafford’u terk etmesine izin vermek için haklı olduğunu söyleyerek Birleşik kaptan’ın sırttan konuştuğunu söyledi.
Tevez daha sonra Neville’yi Arjantinli bir radyo görüşmesinde “salak” ve “çizme yalancı” olarak nitelendirerek Çarşamba akşamı Old Trafford’daki ikinci ayağa daha da entrika kattı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.