Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Spor vergi zammı ‘altı taraftarları eline alıyor’

  • Listed: 8 Ekim 2017 22:20

Description

İş oranı yeniden değerleme, kriket ve ragbi birliği gibi en büyük gerekçeye sahip kulüplerin Nisan ayından sonra yüzde 180 daha fazla ödeme yapması anlamına geliyor.
2,4 milyon avroluk vergi zammı Hazine tarafından alınan toplamı yılda 9 milyon avroya ulaştıracak. Fakat, bazı büyük karşılaşmalar görmek için 80 TL’ye kadar para ödeyen hayranlar bunun bedelini ödeyebilirler.
En kötü vuruş, İngiltere’nin 18 ilçe kriket sahası olacak. Yıllık iş oranları faturasına £ 58,900 ekleyen yüzde 85’lik bir ortalama vergi artışı ile karşı karşıya gelecekler. Rab’bin vergisi, yıllık 500.000 £ ‘dan £ 950.130’a, Oval’ın vergi yükü neredeyse üç katına çıkacak ve 463.680 £ olacak.
İngiltere’nin 400 rugby birliği gerekçesinde, vergi yasası yüzde 28 oranında artacak. Twickenham’daki Harlequins’e ev sahipliği yapan Stoop, Saracens ve Watford Futbol Kulübü’ne ev sahipliği yapan Vicarage Road’un ödediği% 112 artışla 264.960 £ ödemek zorunda kalırken, yılda 107.640 £ ‘lık bir zam kadar yaşıyor olacak .

    Gölge Toplulukları ve Yerel Yönetim Bakanı Justine Greening: “Milyonlarca insan, rugby ve kriket izlemenin keyfini çıkarıyor. Kulüpler bu masrafları üstlenmek zorunda kalırlarsa taraftarlar, Hükümet tarafından altı kişi çaldıklarını hissedebilirler. ”
Maliyet, patlama yaşanırken, 2008’de Değerleme Bürosu’nda Gordon Brown’un vergi memur ordu tarafından gerçekleştirilen İngiliz iş fiyatlarının yeniden değerlendirilmesinden kaynaklanıyor.
Şimdi, ülkenin durgunluğun ardından uğraştığı gibi, birçok işletme vergilerdeki muazzam artışla baş etmeyi zor buluyor. Benzin istasyonları, limanlar, hayvanat bahçeleri ve krematoryum en büyük artışların bazılarıyla karşı karşıyadır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.